Souboj posledních pro Jihlavu

Souboj posledních pro Jihlavu

(2.4.2017) Bitva dvou posledních celků Juniorské ligy dopadla o fous lépe pro Jihlavu. V nepříliš pohledném utkání rozhodla akce z 81. minuty, kterou úspěšnou střelou zakončil Kolčava. Naši junioři tak zůstávají i po tomto zápasu poslední.

22.kolo, neděle 2.4.2017
FK Fotbal Třinec
0:1
(0:0)
Vysočina Jihlava
Branka: 81. Ladislav Kolčava (0:1). Rozhodčí: Jan Mikyska - Valter Boček, Radim Dresler. Žluté karty: Peter Kučera - Jakub Rychetník, Vojtěch Hron.
FK Fotbal Třinec: Jiří Adamuška – Michal Velner (46. Radovan Melecký), Muamer Avdič, Peter Kučera, Václav Bujok – Pavel Tobiáš – Petr Chloň (86. Petr Novotný), Marcin Žyla, Jan Lasota, Jakub Puczok (66. Martin Pleva) – Mario Latocha. Trenér: Lubomír Adler.
Vysočina Jihlava: Pavel Soukup – Dominik Pedro, Ladislav Kolčava, Jakub Rychetník, Patrik Fiala – Vojtěch Hron, Čestmír Vitásek (46. Jakub Pěnkava), Marek Šerý – Marin Popovič (71. Nikolas Včelka), Martin Svatík (60. Davit Sargsyan), Filip Novotný. Trenér: Michal Kadlec.
Počet diváků: 40

Komentář k zápasu

Souboj posledních dvou celků moc vzruchu nepřinesl. Bitva se odehrávala především ve středu pole a oba gólmani se po většinu času spíš nudili.

Z prvního poločasu lze vypíchnout pouze dva okamžiky. V 19. minutě zakončil kapitán Šerý přímý kop zpoza šestnáctky těsně vedle levé tyče. O deset minut později byl v gólové šanci na druhé straně Puczok, ale Soukupa neprostřelil.

O chlup zajímavější byla druhá půle. V 58. minutě musel Adamuška zasáhnout proti dobře mířené střele Filipa Novotného. Devět minut na to Meleckého střelu z levé strany vyrazil brankář Soukup.

Skóre mohl otevřít v 71. minutě kapitán Šerý, ale po krásné zpětné přihrávce Filipa Novotného v gólové pozici přestřelil. Jihlavané se nakonec kýženého gólu dočkali. V 81. minutě Hronovu prudkou přihrávku před malé vápno usměrnil Ladislav Kolčava do opuštěné třinecké brány.

Domácí se v závěru snažili s výsledkem něco udělat, ale nedokázali si vytvořit žádnou gólovou příležitost a zaslouženě opustili hřiště bez bodu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinec míří na druhý konec republiky

Zhruba 550 kilometrů musí naši fotbalisté zdolat na cestě za dalším soupeřem. Tím je hornický klub FK Baník Sokolov. Souboj dvou nejvzdálenějších týmů soutěže odstartuje netradičně ve středu 23. srpna v 17 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál