Remíza s Podbeskidziem

Remíza s Podbeskidziem

(16.7.2016) Druhý přípravný zápas na polském území už dopadl lépe. Nechybělo moc a Třinec by si z Dankowic odvezl vítězství, bohužel důrazný Ilir Pali v závěru vyrovnal na 1:1.

příp., sobota 16.7.2016
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 48. Dario Krišto (0:1), 81. Ilir Pali (1:1).
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček – Pavel Tobiáš, Petr Joukl, Tomáš Benetka, Jiří Janoščín, Martin Samiec, Petr Hošek, Peter Kučera, Martin Janošík, Marek Čelůstka, Dario Krišto. Střídali: Pavel Rohel – Pavel Malcharek, Michal Velner, Michal Stříž, Marcel Stříž, Martin Motyčka, Matej Ižvolt.
Počet diváků: 150

Komentář k zápasu

Ve 20. minutě poprvé zahrozili domácí, ale Demjan střelou do středu brány neohrozil Palečka. Stejný hráč byl v ještě lepší situaci po půlhodině hry, kdy byl zcela sám u levé tyče, zvolil prudkou střelu a Paleček výborným zákrokem nohou míč vykopl.

První půle byla více v režii domácích, v té druhé už byli aktivnější naši fotbalisté. Hned v úvodu zahrozil po Velnerově centru hlavičkující Hošek, ale ujala se až z následného rohu Janošíka hlavička Daria Krišta, který střelou k bližší tyči nedal brankáři soupeře šanci.

Třinec hrozil i dál, Janošíkův únik zastavil až na brankové čáře domácí obránce. Na druhé straně Rohel mohl sledovat míč z hlavy Demjana, který přistál na břevně třinecké svatyně.

O plichtě nakonec rozhodla akce z 81. minuty. Sokolowski odcentroval z pravé strany, míče se v šestnáctce zmocnil Ilir Pali a střelou k pravé tyči vyrovnal na konečných 1:1.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinec míří na druhý konec republiky

Zhruba 550 kilometrů musí naši fotbalisté zdolat na cestě za dalším soupeřem. Tím je hornický klub FK Baník Sokolov. Souboj dvou nejvzdálenějších týmů soutěže odstartuje netradičně ve středu 23. srpna v 17 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Preview

Reportáž

 
 
Zápasová fotogalerie
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál