Pohárový účastník překvapení nepřipustil

(1.7.2017) Tři góly, několik šancí na obou stranách, ale jinak poklidné přátelské utkání. To bylo k vidění v sobotu odpoledne v Luhačovicích. Třinečtí bojovali se silným Zlínem, ale ševci ovládli druhou půli a třemi góly rozhodli o svém vítězství.

příp., sobota 1.7.2017
FC Fastav Zlín
3:0
(0:0)
Branky: 57. Antonín Fantiš (1:0), 68. Tomáš Masař (2:0), 73. David Štípek (3:0). Rozhodčí: Peter Mrázek - Adam Horák, Tomáš Batík. Žluté karty: Imrich Bedecs, Pavol Ilko.
FC Fastav Zlín:
1. poločas: Stanislav Dostál - Lukáš Bartošák, Tomáš Janíček, Ibrahim Traore, Róbert Matejov, Zoran Gajič, Lukáš Holík, Robert Bartolomeu, Adnan Džafič, David Beauguel, Lukáš Železník.
2. poločas: Stanislav Dostál (Jan Šiška) - Zoran Gajič, Josef Hnaníček, Lukáš Pazdera, Tomáš Masař, Nzembi Duval, Petr Jiráček, Pablo Podio, Antonín Fantiš, David Štípek, Dame Diop. Trenér: Bohumil Páník.
FK Fotbal Třinec:
1. poločas: Jiří Adamuška - Pavol Ilko, Richard Vaněk, Šimon Šumbera, Jiří Janoščín, Václav Juřena, Petr Hošek, Marek Čelůstka, Imrich Bedecs, Matej Ižvolt, Mikk Reintam.
2. poločas: Lukáš Paleček - Richard Vaněk, Jiří Janoščín (60. Pavol Ilko), Imrich Bedecs, Mikk Reintam, Michal Velner, Petr Joukl, Martin Janošík, Martin Motyčka, Muamer Avdič, René Dedič. Trenér: Jiří Neček.