Junioři zvítězili na Slavii

(23.4.2017) Výsledkem 0:2 skončil souboj juniorů Slavie Praha s našimi mladíky. Skóre otevřel už v 6. minutě Mario Latocha a ve druhém poločase přidal druhou branku Marcin Žyla. Náš celek se vítězstvím bodově dotáhl na Příbram.

25.kolo, neděle 23.4.2017
SK Slavia Praha
0:2
(0:1)
Branky: 6. Mario Latocha (0:1), 61. Marcin Žyla (0:2). Rozhodčí: Peter Mrázek - Ondřej Kožár, Lukáš Lakomý. Žluté karty: Nikola Bjeloš, Ondřej Žežulka - Martin Samiec, Michal Lanc.
SK Slavia Praha: Martin Otáhal - Josef Jakab (62. Mbomp Souleye), Vojtěch Mareš, Marcel Čermák (78. Martin Sulík), Nikola Bjeloš (62. David Zoubek), Václav Prošek, Marko Alvir, Ondřej Žežulka, Daniel Krejdl (46. Václav Schulz), Ondřej Kocourek (62. Jan Prosek), Marek Kodr. Trenér: Pavel Řehák.
FK Fotbal Třinec: Jiří Adamuška - Michal Velner, Michal Lanc, Muamer Avdič, Václav Bujok (79. Radovan Melecký) - Marcin Žyla (90. Mikuláš Krucina), Peter Kučera, Martin Samiec, Jan Lasota (89. Marcel Stříž) - Pavel Tobiáš, Mario Latocha (73. Denis Nieslanik). Trenér: Lubomír Adler.