Junioři schytali osmičku

(6.3.2017) Junioři Brna na Třinec umí. Slezané byli od úvodních minut zcela horším týmem a velice dobrá střelecká potence domácích vyústila těžkým K. O.

19.kolo, pondělí 6.3.2017
FC Zbrojovka Brno
8:1
(5:1)
Branky: 11. Petr Rybička (1:0), 13. Petr Rybička (2:0), 16. Pavel Tobiáš (2:1), 22. Pavel Sokol (3:1), 31. Jakub Přichystal (4:1), 39. Petr Rybička (5:1), 47. Pavel Sokol (6:1), 61. Marek Vintr (7:1), 86. Miroslav Kroutil (8:1). Rozhodčí: Jan Mikyska - Radim Dresler, Petr Caletka. Žluté karty: Marek Vintr - Jakub Puczok.
FC Zbrojovka Brno: Vlastimil Veselý - Erik Sedláček, Dominik Blažík (86. David Gáč), Lukáš Vraštil, Ondřej Vintr, Jiří Koláčný, Filip Holman (60. Dominik Kříž), Jakub Přichystal (69. Miroslav Kroutil), Marek Vintr, Pavel Sokol (68. Josef Obůrka), Petr Rybička. Trenér: Vladimír Michal.
FK Fotbal Třinec: Jiří Adamuška - Michal Lanc, Peter Kučera, Jan Lasota (62. Denis Štefánik), Václav Bujok (46. Radovan Melecký), Marcin Žyla, Martin Samiec, Pavel Tobiáš, Petr Hošek (75. Petr Chloň), Mario Latocha, Jakub Puczok (69. Andrej Ceniga). Trenér: Lubomír Adler.
Počet diváků: 100

Velkou ofenzívu zahájili domácí hned od úvodního výkopu. Kvalitní kombinační hře se Třinečtí dokázali ubránit pouze do 12. minuty. Poté nastaly chvíle bývalého znojemského útočníka Petra Rybičky, který v rozmezí dvou minut vstřelil dva góly a načal brněnskou kanonádu.

Jedinou trefu poraženého mužstva zaznamenal v 16. minutě Pavel Tobiáš po akci středem hřiště.

Pak už znovu úřadovali domácí. Ve 22. minutě zakončil přihrávku Holmana do odkryté brány Pavel Sokol. Na začátku druhé půlhodiny se trefil také Jakub Přichystal a poločasový hattrick završil v 39. minutě Petr Rybička.

Stovka diváků o poločasové přestávce jistě nepřemýšlela, kdo vyhraje, ale jakým rozdílem. Škarohlídům pomohl hned v úvodu Pavel Sokol, který zvýšil na 6:1.

Naštěstí dvoucifernému přídělu gólů třinecký tým odolal. Ve zbytku utkání už se trefili pouze Marek Vintr a Miroslav Kroutil a stanovili konečný výsledek na cifrách 8:1.