Junioři prohráli v Jihlavě

(25.9.2016) Po dvou remízách nestačili junioři na jihlavském trávníku na místní Vysočinu. Na dvojúder modrožlutých reagovali Třinečtí pouze úspěšně proměněnou penaltou, což na bodový zisk nestačilo.

8.kolo, neděle 25.9.2016
Vysočina Jihlava
2:1
(0:0)
Branky: 63. Jan Bajer (1:0), 67. Marek Šerý (2:0), 77. Jakub Teplý (penalta, 2:1). Rozhodčí: Peter Mrázek - Petr Antoníček, Zdeněk Dobrovolný. Žluté karty: Patrik Fiala, Čestmír Vitásek, Filip Novotný, Marek Kolář - Jakub Teplý.
Vysočina Jihlava: Marek Kolář - Luká Kryštůfek (62. David Karmazín), Filip Vedral (48. Marek Beseda), Nikoals Včelka, Yani Urdinov (62. Jan Bajer) - Čestmír Vitásek, Ladislav Kolčava (74. Davit Sargsyan) - Jan Záviška, Marek Šerý (87. Pavel Časta), Filip Novotný - Patrik Fiala. Trenér: Jan Kameník.
FK Fotbal Třinec: Jiří Adamuška - Václav Bujok (58. David Králíček), Mikk Reintam, Pavel Hloch, Michal Lanc, Martin Janošík - Jakub Teplý, Martin Samiec, Jan Lasota (72. Martin Pleva), Marcin Žyla (73. Denis Pieter) - Mario Latocha (73. Denis Pieter). Trenér: Lubomír Adler.
Počet diváků: 60

Lubomír Adler (trenér Třince)

„Prvních deset minut na nás Jihlava vletěla, my jsme naopak hráli trochu chaoticky. Postupem času se hra vyrovnala, měli jsme slibné příležitosti, ale bez gólového efektu. Na začátku druhé půle jsme udělali dvě chyby, které soupeř potrestal. Kluci se nevzdali, bojovali dál, vytvořili si několik šancí, bohužel proměnit dokázali pouze penaltu. Stále doplácíme na horší kvalitu v zakončení. Klukům nemůžu toho moc vytknout, bojovali a odmakali zápas.“