Junioři porazili Plzeň

(17.4.2017) Třinečtí junioři se radují z druhé výhry v řadě. Dnes na domácím trávníku zdolali gólem Latochy ze 6. minuty Plzeň 1:0 a v tabulce se přiblížili k předposlední Příbrami na rozdíl jediného vítězství.

24.kolo, pondělí 17.4.2017
1:0
(1:0)
FC Viktoria Plzeň
Branka: 6. Mario Latocha (1:0). Rozhodčí: Jana Adámková - Petr Caletka, Petr Antoníček. Žluté karty: Martin Konečný, Martin Samiec - Tomáš Skála, Lukáš Mudra, Bohumil Havel, Martin Debellis.
FK Fotbal Třinec: Jiří Adamuška - Václav Bujok, Michal Lanc, Muamer Avdič, Martin Konečný - Jan Lasota (64. Petr Chloň), Martin Samiec, Peter Kučera, Marcin Žyla (64. Marek Zahaluk) - Mario Latocha, Pavel Tobiáš. Trenér: Lubomír Adler.
FC Viktoria Plzeň: Jakub Luhový - Jakub Kadar, Jakub Teršl, Filip Vacovský, Tomáš Skála (76. Nikola Vukajlovič) - Martin Rychnovský, Lukáš Mudra, Michal Hlavatý, Bohumil Havel (70. Martin Debellis) - Jakub Kopřiva, Martin Suchý (46. Rudolf Novák). Trenér: Radek Schveinert.
Počet diváků: 20

Naši junioři měli vynikající nástup. Už v 6. minutě po kolmici Tobiáše byl zcela sám před Luhovým Mario Latocha a střelou mezi nohy pokořil gólmana Plzně.

Plzeňští byli v celém průběhu utkání o něco lepším celkem, ale branku Adamušky moc neohrozili. Jedinou vážnější hrozbou v prvním poločase byl průnik Hlavatého po levé straně, ale jeho pokus Adamuška reflexivně vyrazil.

Druhá půle už nabídla pouze fotbal mezi šestnáctkami bez vážnější šance na jedné či druhé straně, a tak Třinec zaslouženě vybojoval tři body, kterými se v tabulce přiblížil patnácté Příbrami na rozdíl tří bodů.