()

12.kolo, neděle 5.11.2017
Slezský FC Opava
2:3
FK Fotbal Třinec
Branky: 2. Filip Čmiel (0:1), 7. Kryštof Hendrych (1:1), 45. Jakub Galík (2:1), 61. Trong Tuan Ngoc Nguyen (2:2), 65. Jan Folvarčný (2:3). Rozhodčí: David Janáč.
Slezský FC Opava: Matyáš Kadlec - Jakub Galík, Patrik Jaroš, Jakub Pecník, Filip Endrych, Michal Vladař, Vojtěch Hranoš, Vít Hendrych, Tomáš Hejhal, Kryštof Hendrych, Daniel Kubát, Tobias Breksa, Tobiáš Winkler, Šimon Tomíček, Alex Zacpal, Eliáš Míška, Tobiáš Souček. Trenér: Radim Maloch.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Schovanec - Ondřej Brzezina, Lukáš Trombik, Damian Jopek, Robin Krzyžanek, Marián Ballon, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Petr Čmiel, Václav Staszko, Jan Folvarčný, Jakub Jan Nalewajka, Miroslav Murin, Trong Tuan Ngoc Nguyen, Filip Noga, Lukáš Lipowski. Trenér: Petr Hrazdílek.
Počet diváků: 27

Ohlasy trenérů

Petr Hrazdílek, trenér Třince

„K poslednímu mistrovskému zápasu jsme odjížděli k favoritovi soutěže z Opavy, jejíž hráči taktéž v průběhu celého podzimu ještě výsledkově nezaváhali. Hrálo se o první místo a o titul půlmistra. Utkání jsme začali velmi dobře a hned v páté minutě jsme se ujali vedení. Poté se hrálo zcela vyrovnané utkání, ve kterém si domácí vytvořili více šancí a jednu z nich využili k vyrovnání. Ve druhém poločase se po rychlém brejku a naší individuální chybě dostali do vedení. Naštěstí naši hráči nedali hlavy dolů, ale zvýšili důraz a pohyb a zaslouženě vyrovnali. Ve chvíli, kdy už vše směřovalo k remíze, která by byla spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti, se domácí tým dopustil chyby, kterou potrestal Jan Folvarčný a mezi kluky mohla vypuknout obrovská dětská nefalšovaná radost. Porazili jsme velice kvalitní mužstvo s plnou řadou individualit, čehož si se vší pokorou velice vážíme. Možná až později nám dojde, co tohle mužstvo dokázalo. Neboť vyhrát všech 14 podzimních mistrovských utkání žákovské ligy bez ztráty jediného bodu se nestává zrovna často. Chlapci si zaslouží obrovskou gratulaci za velmi vzornou reprezentaci našeho klubu a zvláštní poděkování patří trenérské dvojici Zdeněk Cieslar a Miroslav Macura za to, jak kvalitně a poctivě bylo tohle mužstvo připraveno při svém přechodu z přípravkové kategorie a tenhle úspěch je z velké části právě jejich zásluha!“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinec v Žilině remizoval

Souboj proti žilinským mladíkům byl bez vítěze. Ve velmi pohledném utkání se šancemi na obou stranách byly k vidění pouze dva góly, po jednom na každé straně. Brankáře Žiliny za nepříznivého stavu překonal ve 27. minutě Martin Janošík.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál