Starší žáci přivezli z Hranic tři body

(30.8.2017) I ve druhém zápasu sezóny naše třináctka bodovala, tentokrát po gólové přestřelce v Hranicích 5:4.

2.kolo, sobota 26.8.2017
Hranice
4:5
(2:2)
Branky: 7. Mateusz Bartnicki (0:1), 14. Tomáš Cubo (1:1), 28. Tomáš Cubo (2:1), 30. Mateusz Bartnicki (2:2), 40. Mateusz Bartnicki (2:3), 44. Mateusz Bartnicki (2:4), 49. Andrej An Khanh Nguyen (2:5), 55. Jakub Krayzel (3:5), 59. Tomáš Cubo (4:5). Rozhodčí: Zdeněk Frydrych - Dominik Kovářčík, Jan Šuta. Žlutá karta: Richard Kubeša (Hranice).
Hranice: Patrik Vybíral - Radim Kunovský (36. Jakub Krayzel), Martin Kučera, Richard Kubeša, Robin Stryk, Tomáš Cubo, Martin Skalský (36. Denis Šindlar), Vojtěch Pečeňa (36. Milan Le), Filip Vymětalík, Lukáš Kučera, Lukáš Králík (23. Roman Čížek). Trenér: Jan Jursík.
FK Fotbal Třinec: Erik Petrák (36. Vojtěch Bocek) - Kryštof Labaj, Viktor Buryan, Pavel Klimek, Matěj Mieszek (48. Josef Čišecký) - Filip Žídek (48. Tomáš Kowalski), Andrej An Khanh Nguyen, Mário Jantošík (36. Ondřej Kajfosz), Erik Delinčák - Tomáš Voznica, Mateusz Bartnicki. Trenér: Jaroslav Andrejko.
Počet diváků: 30

Jaroslav Andrejko, trenér Třince

„První poločas byl herně i brankově vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme již byli lepším týmem a vedli jsme 5:2. Škoda pětiminutového výpadku, kdy jsme si zbytečně nechali dát dvě branky.“