Osmnáctka těsně prohrála v Olomouci

(22.8.2017) Druhé utkání mají za sebou starší dorostenci hrající Moravskoslezskou dorosteneckou divizi (skupina E - starší dorost). Tentokrát osmnáctka zajížděla do Holic k zápasu proti HFK Olomouc, který rozhodla jediná branka, bohužel ta, co skončila v naší síti.

3.kolo, neděle 20.8.2017
1. HFK Olomouc
1:0
(1:0)
Branka: 41. David Zajíček (1:0). Rozhodčí: Pavel Pospíšil - Zdeněk Kopečný, Dušan Pytlíček. Žluté karty: Pavel Kubeša - Marek Godfryd, Petr Novotný.
1. HFK Olomouc: Štěpán Kotek - Jakub Rončák, Jan Rada (78. Robert Opletal), Filip Fleischmann, Patrik Stoklasa, David Zajíček (62. Dan Schlimbach), Radim Vinter, František Henkl (84. Jaroslav Tylich), Jakub Doseděl, Pavel Král, Pavel Kubeša. Trenér: Vlastimil Palička.
FK Fotbal Třinec: Dawid Wojciuch - Marek Godfryd, Lukáš Kapitulčin, Filip Lukosz, Kryštof Kluz (82. Petr Novotný), Petr Niemczyk, Dominik Bičaník (74. Daniel Jež), Jakub Szuscik, Roman Wilk (46. Filip Tatar), Adil Safak, Filip Stančík. Trenér: Václav Bruk.
Počet diváků: 26

Václav Bruk, trenér Třince

„Základem utkání byly neproměněné šance, jak v prvním, tak zejména ve druhém poločase. Branku jsme obdrželi po špatné rozehrávce a následném přečíslení naší obrany. Kluci se snažili i přes nepříznivý výsledek se zápasem ve druhém poločase něco udělat, ale bohužel branka nepadla.“