Sedmnáctka zvládla Prostějov

(5.9.2017) V sobotním domácím utkání si naši mladší dorostenci poradili na Městském stadionu se soupeřem z Hané, kterého porazili 3:0. Zápas ozdobil hattrick Jalovičora, ale byl nepříjemně poznamenán červenou kartou.

5.kolo, sobota 2.9.2017
3:0
(3:0)
1. SK Prostějov
Branky: 13. Ondřej Jalovičor (1:0), 15. Ondřej Jalovičor (2:0), 34. Ondřej Jalovičor (3:0). Rozhodčí: Aleš Potiorek - Michal Galásek, Michal Mitura. Žlutá karta: Matěj Grulich (Prostějov) Červená karta: 45. Adam Michalek (Třinec).
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel - Dominik Horňák (76. Tomáš Laba), Robert Walaski, Josef Bujok, Ondřej Kisza, Jan Pilch (64. Adam Puczok), Jakub Walek, Adam Michalek, Mariusz Chmiel (50. Filip Dohnal), Ondřej Jalovičor (73. Mateusz Klimek), David Kajánek (76. Marián Bystřický). Trenér: Martin Zbončák.
1. SK Prostějov: Martin Špaček - Jakub Ondroušek, Martin Řehák, Ondřej Šup, Antonín Pospíšil (48. Jan Ježek), Matěj Grulich, Michal Štverák, Vojtěch Novotný (56. Štěpán Sedláček), Radim Večeřa, Petr Kovář, Petr Daniš. Trenér: Pavel Musil.
Počet diváků: 30

Martin Zbončák, trenér Třince

„V prvním poločase jsme podali výborný výkon. Střelecky se blýskl Ondra Jalovičor, který vsítil hattrick. Bohužel hned z kraje druhého poločasu obdržel náš hráč červenou kartu za hrubé nesportovní chování a tím znehodnotil náš výkon ve druhém poločase, kdy jsme se už víceméně bránili. Přesto jsme utkání zvládli vítězně.“