Sedmnáctka na úvod doma prohrála

(17.8.2017) Do nového ročníku Moravskoslezské dorostenecké ligy mladšího dorostu vstoupili na domácí půdě hráči naší sedmnáctky. Po prohře v úvodním kole na půdě Zlína se bohužel ani doma nepodařilo dorostencům zvítězit a podlehli Zbrojovce Brno vysoko 3:7.

1.kolo, středa 16.8.2017
3:7
(2:6)
FC Zbrojovka Brno
Branky: 5. Petr Bulíček (0:1), 14. Daniel Fila (0:2), 17. Ivo Kostrůnek (0:3), 21. Daniel Fila (0:4), 22. Michal Ševčík (0:5), 32. Ondřej Jalovičor (1:5), 40. Dominik Špulica (z penalty 2:5), 40. Ivo Kostrůnek (2:6), 59. Ondřej Jalovičor (3:6), 78. Adam Obert (3:7). Rozhodčí: Petr Kubiena - Matěj Dudek, Lukáš Písečný. Žluté karty: Ondřej Jalovičor - Petr Bulíček, Ivo Kostrůnek.
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel - Filip Dohnal (41. Dominik Horňák), Jakub Walek, Josef Bujok (41. Robert Walaski), Ondřej Kisza, Jan Pilch, David Kajánek, Adam Michalek, Mariusz Chmiel (41. Marián Bystřický), Ondřej Jalovičor, Dominik Špulica (60. Adam Puczok). Trenér: Martin Zbončák.
FC Zbrojovka Brno: Jan Kvapil - Lukáš Ondrášek, Lukáš Urban, Lukáš Pernica, Daniel Zajíček, Petr Killar (55. Martin Skočovský), Michal Ševčík (41. David Jambor), Ibrahim Aldin, Petr Bulíček (55. Adam Obert), Daniel Fila (49. Barnabáš Lacík). Trenér: Jaroslav Ondra.
Počet diváků: 30

Martin Zbončák, trenér Třince

„V úvodu utkání jsme měli dvě vyložené šance, které jsme neproměnili a soupeř z první brejkové akce dal gól. Ovšem potom přišel v rozmezí osmi minut nepochopitelný výpadek a čtyři inkasované branky, které rozhodly o krutém výsledku. Po změnách v sestavě nastoupil do druhého poločasu už jiný tým a výkon měl určité parametry.“