Devatenáctka ztratila body ve Vítkovicích

(4.10.2017) Starší dorostenci v nedělním utkání prohráli v derby s ostravskými Vítkovicemi 3:0. V tabulce Moravskoslezské dorostenecké ligy staršího dorostu najdeme třineckou devatenáctku aktuálně na šesté příčce.

9.kolo, neděle 1.10.2017
MFK Vítkovice
3:0
(2:0)
Branky: 32. Jiří Kocián (1:0), 44. Lukáš Regec (2:0), 89. Patrik Firášek (3:0). Rozhodčí: Vojtěch Matějek - Petr Kubiena, Jiří Wawrzyk. Žluté karty: Lukáš Regec, Matyáš Richtár - Daniel Jež.
MFK Vítkovice: David Simkanič - Jiří Kocián, Vojtěch Malysz (61. Marek Danyi), Tomáš Drapák, Matyáš Richtár, Denis Gregus, Lukáš Regec (64. Adam Dočkalík), Jakub Velčovský (81. Viktor Ulman), Jaroslav Tilscher (68. Patrik Firášek), Ondřej Moučka (84. Matyáš Benko), Petr Vrzal. Trenér: Ondřej Smetana.
FK Fotbal Třinec: Marek Kubik - Roman Wilk, Daniel Jež, Matouš Petružálek, Martin Konečný (84. Petr Niemczyk), Mikuláš Krucina (61. Petr Novotný), Vojtěch Cieslar (61. Adil Safak), Denis Štefánik, Andrej Ceniga (84. Filip Lukosz), Michal Kvapil, Filip Tatar. Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 40

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Utkání se hrálo na mokrém trávníku v rychlém tempu. První šanci si vypracovali domácí hned v 5. minutě po malém důrazu Vojty Cieslara v naší šestnáctce. Tato situace hráče probrala. Dokázali jsme si vypracovat několik slibných akcí, ale bohužel nedotáhli jsme je do konce. To domácí nám ukázali, jak se trestají chyby a po standardní situaci ve 32. minutě šli do vedení. Ještě těsně před přestávkou dokázali navýšit vedení, když Matouš Petružálek netakticky atakoval soupeře a ten z brejku vstřelil druhou branku. Vítězství Vítkovic bylo zasloužené. Naši hráči si musí uvědomit, že bez koncentrace, důrazu a proměňování šancí se utkání jen těžko vyhrávají.“