Z Hranic s plným počtem

(10.4.2017) Třinecká čtrnáctka odehrála v neděli úspěšně své mistrovské utkání v Hranicích. Soupeře zvládla porazit 4:2 a s celkovým počtem 27 bodů stojí v tabulce na třetí příčce, přičemž na druhý Bílovec ztrácí už jen jeden bod.

20.kolo, neděle 9.4.2017
Hranice
2:4
(0:3)
Branky: 14. Vojtěch Kaniok (0:1), 21. Jan Toszek (0:2), 23. Filip Pollák (0:3), 56. Václav Koutný (1:3), 68. Martin Nieslanik (1:4), 70. David Koláček (2:4). Rozhodčí: Patrik Šerý - Jozef Slaminka, Jiří Beran. Žluté karty: Václav Koutný - David Heczko.
Hranice: Milan Pazdera - Tomáš Čagan, Jakub Jelok (51. Robin Stryk), Radek Bubela, Jakub Hriník (23. Matias Motloch), Petr Křenek (55. Tomáš Pobořil), Tomáš Kubica (47. Martin Jakubíček), Martin Křupala (51. Václav Koutný), Martin Helešic, Štěpán Obořil, David Koláček. Trenér: Pavel Mikušek.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Jan Hamrozi, David Heczko, Vojtěch Kaniok, Martin Nieslanik, Jiří Ondryhal, Filip Pollák (56. Filip Trombik), Petr Rusz, Szymon Sabela, Jan Toszek (54. Vítek Konderla), Matúš Kultan. Trenér: Marek Klečacký.
Počet diváků: 20

Ivan Martinčík, trenér Třince

„Zápas v prvním poločase naši chlapci zcela ovládli. Byli silní na míči. V osobních soubojích domácí hráče přehrávali a byla jen škoda promarněných šancí. Ve druhém poločase hráči polevili. Přesto kluci utkání zvládli dotáhnout do vítězného konce.“