Čtrnáctka si doma poradila s Bílovcem

(27.3.2017) Skvělý vstup do jarní části soutěže zažili v neděli starší žáci do 14 let. Hned v začátku utkání vstřelili soupeři dvě branky a nakonec se jim podařilo udržet poločasový výsledek 2:1. V soutěžní tabulce zaujímají naši starší žáci třetí příčku.

18.kolo, neděle 26.3.2017
2:1
(2:1)
Bílovec
Branky: 2. Jan Toszek (1:0), 5. Adam Zabystrzan (2:0), 23. Jonáš Dlabal (2:1). Rozhodčí: Petr Machala - Tomáš Mankovecký, Dominik Minarík.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Filip Pollák (57. Matúš Kultan), David Heczko, Vojtěch Kaniok, Szymon Sabela - Adam Zabystrzan, Petr Rusz, Martin Nieslanik, Jiří Ondryhal, Jan Hamrozi - Jan Toszek (63. Vítek Konderla). Trenér: Marek Klečacký.
Bílovec: Ondřej Bartoš - Richard Mojžysz (13. Alexaner Patrick Büchi), Jonáš Dlabal (46. Václav Malovec), Tomáš Petr, Marek Schaumann, Kamil Rozsypal, Tomáš Klus, Jakub Schaumann (59. Lukáš Hanzelka), Michal Kunz (54. Martin Hrubý), Vratislav Vahalík, Martin Pivoňka. Trenér: Jiří Mika.
Počet diváků: 40

Ivan Martinčík, trenér Třince

„Začátek utkání nám vyšel znamenitě. Již v 5. minutě jsme vedli 2:0 díky brankám Toszka a Zabystrzana. Bohužel dovolili jsme hostům po chybě ještě v prví půli zápas zdramatizovat. Druhý poločas byl jen boj a díky našemu brankáři kluci výsledek uhráli.“