Patnáctka těsně podlehla Bílovci

(15.5.2017) V sobotu odehráli starší žáci v Bílovci utkání s vedoucím celkem soutěžní tabulky. Zápas byl ve druhém poločase vyrovnaný, ale bohužel stihli bílovští fotbalisté před koncem ještě o gól uskočit. Utkání skončilo 4:3 pro domácí a třineckým starším žákům patří po tomto kole třetí příčka v tabulce.

25.kolo, sobota 13.5.2017
Bílovec
4:3
(3:1)
Branky: 2. a 16. Leoš Gajdošík (1:0, 2:0), 17. Samuel Ligocki (2:1), 24. Miroslav Synek (3:1), 42. Pavel Rusz (3:2), 54. Samuel Ligocki (3:3), 67. Martin Šubert. Rozhodčí: Filip Kotala - Lukáš Písečný, Lenka Jurajdová. Žluté karty: Michael Safak (Třinec).
Bílovec: Ardian Bega - Martin Rovenský, Miroslav Synek, Derek Gördel, Lukáš Kahaja, Leoš Gajdošík, Jan Eckelsberger (67. Radim Buš), Martin Šubert, Tadeáš Balhar, Jakub Kubáček (62. Alex Havlíček), Jan Magura. Trenér: Roman Šubert.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Daniel Ryszavy (53. Damian Žabka), Michael Safak, Filip Láznička, Jan Szarzec - Samuel Ligocki, Viliam Kubla, Matteo Burgo (36. Martin Tvrdý), Pavel Rusz - Adam Lasota, Maroš Štafen (36. Jakub Sikora). Trenér: Jan Laslop.
Počet diváků: 50

Jan Laslop, trenér Třince

„V utkání s prvním mužstvem tabulky bohatém na šance a góly jsme v prvním poločase soupeři pomohli katastrofálními chybami v obraně k dvoubrankovému vedení. Druhý poločas už byl z naší strany lepší, domácí jsme přehrávali a dokázali jsme vyrovnat, ale bohužel tři minuty před koncem jsme z ojedinělého brejku inkasovali rozhodující gól. Sice jsme v poslední minutě po rohovém kopu měli možnost ještě skórovat, ale domácí se se štěstím ubránili.“