Patnáctka nedala Šumperku šanci

(2.5.2017) Starší žáci si v neděli hladce poradili se Šumperkem, když mu nadělili sedm branek a vraceli se tak do Třince se třemi body a posunem na třetí místo v tabulce. K dobru mají naši mladíci ještě odložený zápas s Přerovem.

23.kolo, neděle 30.4.2017
Šumperk
0:7
(0:3)
Branky: 3., 23. a 58. Maroš Štafen (0:1, 0:3 a 0:5), 7. Jan Szarzec (0:2), 54. Jakub Sikora (0:4), 62. a 68. Adam Lasota (0:6 a 0:7). Rozhodčí: Petr Dorušák - Matěj Štěpán, Evžen Hampl.
Šumperk: Oldřich Mynář - Ondřej Musílek, Adam Žák, Jakub Karkoška, Dominik Liďák, David Šmíd, Dominik Grézl (46. Tomáš Holan), Miroslav Zatloukal, Marcel Kotry, Kevin Körner, Daniel Krézek (36. Marek Elšík). Trenér: Radim Netopil.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Daniel Ryszavy (36. Damian Žabka), Michael Safak, Filip Láznička, Jan Szarzec - Samuel Ligocki (36. Martin Tvrdý), Viliam Kubla, Matteo Burgo (47. Jakub Sikora), Pavel Rusz - Adam Lasota, Maroš Štafen. Trenér: Jan Laslop.
Počet diváků: 15

Jan Laslop, trenér Třince

„Od první minuty jsme si vytvořili herní převahu, kterou jsme dokázali i střelecky zúročit.“