Patnáctka si doma poradila s ValMezem

(18.4.2017) Ve sváteční den, na Velký pátek, přehráli naši starší žáci na Borku Valašské Meziříčí 5:2. Pomohl jim k tomu výborný výkon v prvním poločase, který korigovali až do závěrečného hvizdu rozhodčího. V tabulce najdeme naši patnáctku na čtvrté příčce.

21.kolo, pátek 14.4.2017
5:2
(5:0)
FC Valašské Meziříčí
Branky: 2. Jan Szarzec (1:0, z penalty), 18. a 19. Maroš Štafen (2:0, 3:0), 22. Martin Tvrdý (4:0), 25. Maroš Štafen (5:0), 63. Radim Pobořil (5:1), 64. David Smilek (5:2). Rozhodčí: Jakub Mojžíš - Petr Laštuvka, Josef Fajkus. Žluté karty: Matteo Burgo (Třinec).
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Samuel Ligocki, Daniel Ryszavy, Filip Láznička, Jan Szarzec - Martin Tvrdý, Viliam Kubla, Matteo Burgo, Pavel Rusz - Maroš Štafen, Jakub Sikora. Trenér: Jan Laslop.
FC Valašské Meziříčí: Jan Hegar - Matyáš Válek, Radim Pobořil, Maxmilián Grobař (36. Lukáš Melichařík), Martin Vašek, Lukáš Křenek (36. Daniel Měrka), Miroslav Vrba, David Smilek, Vojtěch Palát, Adam Fojtík (58. Richard Halašta), Daniel Němec. Trenér: Michal Vacula.
Počet diváků: 40

Jan Laslop, trenér Třince

„Výborný výkon z prvního poločasu nám zajistil vítězství. V druhé půli už kluci polevili a v závěru dovolili soupeři korigovat výsledek.“