Patnáctka se s Uničovem podělila o body

(3.4.2017) Třineckým starším žákům chyběl kousek k tomu, aby z Uničova přivezli tři body. Bohužel neudržené dvoubrankové vedení z prvního poločasu a neproměněná penalta v závěru utkání rozhodly o dělbě bodů. V soutěžní tabulce si naše patnáctka drží čtvrté místo.

19.kolo, sobota 1.4.2017
SK Uničov
2:2
(1:2)
Branky: 16. Matteo Burgo (0:1), 30. Jakub Sikora (0:2), 32. Vojtěch Vychodil (1:2), 38. Vojtěch Vychodil (2:2, z penalty). Rozhodčí: Michal Heger - Svatopluk Vláčil, František Brázda.
SK Uničov: Vít Krejsa - Josef Hrabáček (43. David Milde), Štěpán Urbášek, Lukáš Bořuta, Jan Pěček, Lukáš Kuděla (36. Karel Gabriel), Jan Garai, Vojtěch Vychodil, Michal Hwozdecki, David Binder, Martin Motlíček (36. Břetislav Navrátil). Trenér: Luděk Opravil.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Daniel Ryszavy, Michael Safak, Filip Láznička, Jan Szarzec - Samuel Ligocki (47. Martin Tvrdý), Viliam Kubla, Matteo Burgo, Pavel Rusz - Adam Lasota, Jakub Sikora (36. Maroš Štafen). Trenér: Jan Laslop.
Počet diváků: 42

Jan Laslop, trenér Třince

„Ani dvoubrankové vedení v první půli nevedlo k zisku tří bodů. Chyby v obraně při brejcích soupeře, špatné řešení herních situací v pokutovém území domácích a neproměněná penalta Lasotou pět minut před koncem utkání rozhodly o dělbě bodů.“