Gólostroj ve Vyškově

(16.5.2017) Jednoznačnou převahu měli mladší dorostenci v zápase proti poslednímu Vyškovu. Třinecká šestnáctka nasázela do soupeřovy sítě hned dvacítku branek. Svěřenci trenéra Zbončáka aktuálně hájí pátou příčku v tabulce.

10.kolo, neděle 14.5.2017
MFK Vyškov
0:20
(0:6)
Branky: 2., 22., 32. a 34. Lukáš Cienciala (0:1, 0:2, 0:4, 0:5), 25., 63., 65. a 78. Ondřej Jalovičor (0:3, 0:13, 0:15, 0:19), 38. Mariusz Chmiel (0:6), 46. a 49. Jan Pilch (0:7, 0:9), 48. a 51. Dominik Špulica (0:8, 0:10), 52. a 79. Miroslav Hamrozi (0:11, 0:20), 60. Jakub Walek (0:12), 64., 66. a 69. David Kajánek (0:14, 0:16, 0:17), 73. Ondřej Kisza (0:17). Rozhodčí: Marek Bělák - Michal Martinec, Ladislav Horváth.
MFK Vyškov: David Vitásek (41. Aleš Kvapil) - Filip Masařík, Tomáš Elgner, Jakub Jahelka, Michal Rotschedl, Dominik Ambroz, Patrik Řehulka (41. Patrik Klepáček), Matej Rusiňák, Patrik Zimmermann, Petr Němec, Jan Ertl. Trenér: Jaromír Piták.
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Filip Dohnal, Josef Bujok, Robert Walaski, Ondřej Kisza, Jan Pilch, Adam Michalek (41. David Kajánek), Lukáš Cinciala (43. Miroslav Hamrozi), Mariusz Chmiel, Dominik Špulica (55. Jakub Walek), Ondřej Jalovičor. Trenér: Martin Zbončák.
Počet diváků: 20

Martin Zbončák, trenér Třince

„V tomto utkání jsme od první minuty dominovali, po první půli jsme vedli o šest branek a bylo jen otázkou, kolik branek nastřílíme. Ve druhém poločase už Vyškov po desátém gólu naprosto rezignoval, a tak se zrodilo rekordní vítězství našich chlapců.“