Šestnáctka jela z Kroměříže bez bodu

(24.4.2017) Mladší dorostenci měli v sobotu na programu mistrovské utkání v Kroměříži. Bohužel však se sousedním mužstvem z tabulky jarní části soutěže prohráli 0:2 a dovolili mu tak dostat se na sedmou příčku těsně za nás pouhým rozdílem skóre.

7.kolo, sobota 22.4.2017
SK HS Kroměříž
2:0
(0:0)
Branky: 41. Jiří Sigmund (1:0), 59. Petr Pecina (2:0). Rozhodčí: Martin Zicháček - Vítězslav Buček, Josef Polaštík. Žluté karty: Filip Dohnal, Ondřej Kisza (oba Třinec).
SK HS Kroměříž: Patrick Trampota - Roman Šupčík, Jakub Ševeček (47. Petr Pecina), Petr Švajda (65. Dominik Zavadil), Radim Horčička, Daniel Sedláček, Pavel Otáhal, Jiří Sigmund, Tomáš Vojáček, Lukáš Žigmund, Šimon Vyhlíd. Trenér: Jaroslav Baďura.
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Dominik Horňák (65. Tomáš Laba), Josef Bujok, Robert Walaski, Ondřej Kisza - Jan Pilch (56. Adam Puczok), Adam Michalek, Miroslav Hamrozi, Filip Dohnal (74. Marián Bystřický) - David Kajánek (60. Jakub Walek), Dominik Špulica. Trenér: Martin Zbončák.
Počet diváků: 35

Martin Zbončák, trenér Třince

„V Kroměříži jsme zbytečně ztratili body. V prvním poločase jsme měli výraznou převahu a několik vyložených šancí, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. Ve druhé půli měli kluci také převahu, byli aktivnější, ale udělali dvě individuální chyby, které soupeř potrestal a vytěžil tak z minima maximum.“