Šestnáctka nestihla vyrovnat

(3.4.2017) Svěřenci trenéra Martina Zbončáka ve čtvrtém zápasu jara poprvé nebodovali, když na domácí umělce v areálu na Lesní prohráli s Líšní 1:2. I přesto v jarní tabulce soutěže drží druhou příčku.

4.kolo, sobota 1.4.2017
1:2
(0:1)
SK Líšeň
Branky: 2. Karel Kloss (0:1), 50. Marek Jucha (0:2), 68. Lukáš Cienciala (1:2). Rozhodčí: Jan Beran - David Žurovec, Martin Chýlek. Žluté karty: Miroslav Hamrozi - Thanh Tung Ahn Nguyen.
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Tomáš Laba, Josef Bujok, Robert Walaski, Ondřej Kisza - Jan Pilch, Adam Michalek (59. Lukáš Cienciala), Miroslav Hamrozi, Marián Bystřický (41. Jakub Walek) - David Kajánek, Dominik Špulica (55. Adam Puczok). Trenér: Martin Zbončák.
SK Líšeň: Vojtěch Přerovský - Tomáš Bílek, Tarik Lukšija, Alexandr Barša (68. Petr Killar), Mikuláš Uřídil, Marek Jucha, Karel Kloss (71. Eric Burac), Dominik Peška, Thanh Tung Ahn Nguyen, Martin W. Cambal (75. Filip Kacvinský), David Dvořáček (65. Pavel Spusta). Trenér: Jiří Šrámek.
Počet diváků: 20

Martin Zbončák, trenér Třince

„Nevyšel nám vstup do utkání, když jsme hned v druhé minutě inkasovali branku po individuální chybách našich hráčů. V průběhu dalších minut soupeř velmi dobře bránil a vyrážel do nebezpečných protiútoků. My jsme se naopak dlouho nemohli prosadit proti obrannému bloku Líšně a po brejku jsme v 50. minutě prohrávali už 0:2. Po hezké střele Ciencialy dvanáct minut před koncem jsme snížili, klukům narostla křídla a soupeře začali přehrávat, ale bohužel už žádná ze střel nestačila alespoň k vyrovnání.“