Šestnáctka opět bodovala

(27.3.2017) Mladší dorostenci již ve třetím zápase jarní části bodovali, když zvítězili doma nad Hodonínem 2:0. Zodpovědný výkon ocenil i trenér Martin Zbončák. Třinecká šestnáctka tak nadále drží druhou příčku v soutěžní tabulce.

3.kolo, sobota 25.3.2017
2:0
(1:0)
RSM Hodonín
Branky: 15. Dominik Špulica (1:0), 48. Miroslav Hamrozi (2:0). Rozhodčí: Petr Kubiena - Paskal Trigas, Dominik Minarík. Žluté karty: František Kudrna, Denis Dekař (oba Hodonín).
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Dominik Horňák (64. Tomáš Laba), Josef Bujok, Robert Walaski, Ondřej Kisza - Jan Pilch, Adam Michalek (64. Jakub Walek), Miroslav Hamrozi, Filip Dohnal (41. Mariusz Chmiel) - Dominik Špulica (60. Marián Bystřický), David Kajánek. Trenér: Martin Zbončák.
RSM Hodonín: František Kudrna (41. Jakub Olšar) - Michal Ševčík (41. Jan Tisar), Tomáš Daníček (41. Radim Haša), David Štipčák, Michal Nechvátal, Petr Goliáš (64. Adam Pecha), Ondra Polách (41. Krištof Krchňavý), Marcel Karbus, David Řezník, Denis Dekař, Michal Salinger. Trenér: Miroslav Kéry.
Počet diváků: 30

Martin Zbončák, trenér Třince

„Vyšel nám vstup do utkání, když jsme se v 15. minutě ujali vedení 1:0, po hezké brejkové akci zakončené přesnou střelou Dominika Špulicy. I nadále jsme byli aktivnějším týmem a snažili se přidat druhou branku, což se povedlo ve 48. minutě po krásné technické střele Miroslava Hamroziho. Soupeř si vypracoval v celém utkání jedinou šanci, ze které byla jen střela do tyče, a tak jsme po velmi dobrém výkonu zaslouženě zvítězili a připsali si v tabulce důležité tři body.“