Sedmnáctka vstoupila do jara vítězně

(14.3.2017) I druhé družstvo mladšího dorostu vstoupilo do jarní části mistrovské soutěže úspěšně. Na umělé trávě v areálu na Lesní zdolalo Vyškov 3:1.

1.kolo, sobota 11.3.2017
3:1
(3:0)
MFK Vyškov
Branky: 25. Filip Szotkowski (1:0), 30. a 37. Petr Novotný (2:0, 3:0), 59. Marcel Hladký (3:1). Rozhodčí: Radim Kaloč - Petr Lukašík, Petr Bebenek.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Marek Godfryd, Lukáš Kapitulčin, Lukáš Míra, Filip Lukosz, Petr Niemczyk (41. Adil Safak), Daniel Jež (41. Jakub Szuscik), Lukáš Cienciala (57. Dominik Bičaník), Ondřej Jalovičor (41. Filip Tatar), Petr Novotný (57. Jan Latocha), Filip Szotkowski (51. Kryštof Kluz). Trenér: Jindřich Dohnal.
MFK Vyškov: Samuel Mihok - René Bikár (41. Petr Piňos), Jan Šlampa, Tomáš Kučera, Jakub Lukášek, Ondřej Nohel, Jakub Machálek, Marcel Hladký, Miloš Zbořil, Adrian Melko, Karel Jaroš. Trenér: Ludevit Grmela.
Počet diváků: 30

Jindřich Dohnal, trenér Třince

„V první půli jsme soupeře přehráli a z mnoha šancí jsme dokázali třikrát skórovat. Ve druhé půli jsme polevili ve všech činnostech, čehož soupeř využil ke vstřelení branky. My jsme se dostali po rychlých protiútocích do několika vyložených šancí, které jsme zahodili. Během celého utkání jsme měli rezervy v obranné fázi. Někteří hráči neplnili dané taktické pokyny.“