Devatenáctka po dramatickém závěru vyhrála

(23.5.2017) Starší dorostenci dotáhli domácí zápas proti Líšni do vítězného konce s výsledkem 2:1. V tabulce je boj o druhé místo vyrovnaný, ale zatím stále svědčí pro Prostějov, Třinec drží třetí příčku.

24.kolo, sobota 20.5.2017
2:1
(1:0)
SK Líšeň
Branky: 33. a 61. Denis Nieslanik (1:0, 2:0), 80. Martin Rolinek (2:1). Rozhodčí: David Žurovec - Daniel Čuba, Ondřej Boráň. Žluté karty: Martin Samiec - Tomáš Šperka.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Bocek - Andrej Ceniga (74. Denis Štefánik), Michal Lanc, Stanislav Potůček, Marián Paholík (46. Michal Kvapil), Jiří Cieslar, Jan Lasota (66. Jan Latocha), Martin Samiec, Denis Nieslanik, Šimon Petružálek, Petr Chloň. Trenér: Petr Sostřonek.
SK Líšeň: Adam Bogľarský - Denis Šustr, Martin Svoboda, Tomáš Krejčíř, Jiří Pešta, Miroslav Mikeš (69. Martin Rolinek), Ondřej Papež, Richard Dostálek (62. Jakub Zbitek), Slávek Rylich, Filip Čermák, Tomáš Šperka. Trenér: Zdeněk Šmýd.
Počet diváků: 35

Petr Sostřonek, trenér Třince

„V utkání jsme byli lepším mužstvem, kromě posledních 10 minut, kdy jsme si zkomplikovali situaci zbytečnou chybou, kterou hosté dokázali využít. V prvním poločase jsme soupeře dostali pod tlak svým pohybem a kombinacemi, ale dokázali jsme vstřelit jen jeden gól. Ve druhém poločase se po vstřelení druhého gólu zdálo, že utkání dohrajeme v pohodě, ale hosté kontaktním gólem závěr zdramatizovali.“