Devatenáctka v derby porazila Vítkovice

(18.4.2017) Další důležité vítězství mají na kontě svěřenci trenéra Petra Sostřonka, když v sobotním dopoledním utkání porazili Vítkovice na stadionu v Porubě 2:1. V Moravskoslezské dorostenecké lize jim chybí pět bodů na vedoucí Frýdek-Místek.

19.kolo, sobota 15.4.2017
MFK Vítkovice
1:2
(1:1)
Branky: 39. Jaroslav Tilscher (1:0), 44. Marek Zahaluk (1:1), 89. Michal Lanc (1:2). Rozhodčí: Václav Lysák - Erik Tvardek, Michael Vojkovský. Žluté karty: Michal Drnovský, Martin Kutáč, Vladimír David - Denis Štefánik, Jiří Cieslar, Michal Lanc.
MFK Vítkovice: David Simkanič - Daniel Sedláček, Patrik Chlopek, Tomáš Herák (78. Jiří Kocián), Vladimír David, Jakub Velčovský (68. Matyáš Richtár), Michal Drnovský, Matěj Praus, Jaroslav Tilscher, Martin Kutáč (75. Pavel Capovský), Tomáš Drapák. Trenér: Ondřej Smetana.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Bocek - Petr Chloň, Michal Lanc, Matouš Petružálek, Martin Konečný - Jiří Cieslar (53. Michal Kvapil), Martin Samiec - Mikuláš Krucina (68. Andrej Ceniga), Jan Lasota (63. Denis Nieslanik), Marek Zahaluk (91. Marián Paholík) - Denis Štefánik. Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 100

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Domácí hráli od první minuty důrazně, což nám dělalo celý první poločas problémy. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb, zjednodušili a zpřesnili kombinace, a tím jsme převzali iniciativu. Vítězství si kluci zasloužili hlavně za výkon ve druhém poločase, kdy šli důrazně za vítězstvím.“