Čtyři góly do sítě soupeře

(3.4.2017) Naši starší dorostenci bojují ze všech sil o výsledek každého utkání, aby se bodově dotáhli co nejblíže na vedoucí celek soutěže - Frýdek-Místek. O tom svědčí i výsledek utkání v Kroměříži, kde naši borci zvítězili 4:0.

17.kolo, neděle 2.4.2017
SK HS Kroměříž
0:4
(0:2)
Branky: 28. Denis Nieslanik (0:1), 31. Michal Kvapil (0:2), 53. Martin Konečný (0:3), 73. Jan Latocha (0:4). Rozhodčí: David Šimoník - Václav Mitáček, Jan Dorotík. Žluté karty: Jan Beneš - Martin Samiec, Michal Lanc.
SK HS Kroměříž: Jakub Svoboda (54. Martin Rotrekl) - Daniel Šmerda (75. Oliver Storzer), Matyáš Třasoň, Michal Cupák (75. Erik Mlčoch), Petr Fojta, Dominik Knap, Jan Navrátil, Ondřej Pospíšil (63. Tomáš Zakopal), Jan Beneš, Kamil Chudoba (68. Edvard Vasiljev), Daniel Šťastný. Trenér: Karel Heinz.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Bocek - Roman Wilk (79. Vojtěch Cieslar), Michal Lanc, Matouš Petružálek, Martin Konečný - Andrej Ceniga (75. Filip Stančík), Martin Samiec, Mikuláš Krucina (68. Jan Latocha) - Denis Nieslanik (81. Petr Niemczyk), Michal Kvapil. Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 50

Petr Sostřonek, trenér Třince

„V Kroměříži jsme čekali těžké utkání a začátek to plně potvrdil. V úvodních minutách nás podržel brankář Bocek. Postupně jsme hru vyrovnali a po dlouhém výkopu Bocka a následném úniku Kvapila jsme šli do vedení zásluhou Nieslanika. Za další tři minuty jsme se zásluhou důrazu na malém vápně Samiece a dorážkou Kvapila dostali do dvoubrankového vedení a domácí tak dokonale zaskočili. Ve druhém poločase jsme zaslouženě šli do tříbrankového vedení, když po rohovém kopu Cenigy a hlavičce Samiece do břevna dorážel míč do sítě Konečný. Domácí přesto nesložili zbraně a branku Bocka zásobovali nepříjemnými střelami ze střední vzdálenosti, které náš brankář spolehlivě vyřešil. Když střídající Latocha vstřelil čtvrtý gól, o osudu utkání bylo rozhodnuto. Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale nerodil se jednoduše a hráče je třeba pochválit hlavně za kolektivní a zodpovědný výkon ve všech řadách.“