U12 | Karviná nás přehrála

U12 | Karviná nás přehrála

(17.10.2016) Třinecká dvanáctka stále čeká na vítězství. O víkendu se hrálo v Karviné, která uhrála zápas ve svůj prospěch s vysokým rozdílem. Po odehraném jedenáctém kole patří našim hráčům sedmé místo, o které se dělí s Opavou. Oba týmy nasbíraly shodně devatenáct bodů.

11.kolo, neděle 16.10.2016
MFK OKD Karviná
9:3
FK Fotbal Třinec
Branky: 8. Aleš Urbánek (1:0), 10. Robin Witosz (2:0), 17. Gabriel Kluz (2:1), 22. Robin Witosz (3:1), 36. Ondřej Pastrňák (4:1), 39. Ondřej Pastrňák (5:1), 44. Artur Dabrowski (6:1), 47. Martin Klocek (6:2), 49. Lukáš Matuška (7:2), 61. Robin Witosz (8:2), 72. Matěj Klocek (8:3), 73. Aleš Urbánek (9:3). Rozhodčí: Marian Svoboda.
MFK OKD Karviná: Filip Mareček - Artur Dabrowski, Šimon Gibiec, Marek Kožusznik, Lukáš Matuška, Nikola Miškovič, Richard Nesvadba, Ondřej Pastrňák, Jan Pecold, Šimon Pietrzyk, Damian Pryszcz, Lukáš Škatula, Mario Tovaly, Aleš Urbánek, Robin Witosz. Trenér: Aleš Hujík.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Cvik - Ondřej Prooszcz, Filip Kisza, Michal Morcinek, Szymon Jeź, Patrik Liberda, Matěj Klocek, Gabriel Kluz, Martin Klocek, Jakub Topiarz, Patrik Pieter, Šimon Galia, Andrej An Khanh Nguyen, Jakub Wojnar. Trenér: Tomáš Věneček.
Počet diváků: 50

Komentář k zápasu

Do Karviné odcestovala naše dvanáctka bez zdravotně indisponovaných hráčů Morcinka, Topiarze, Vavřače, Kiszy a Kováře. Mužstvo odjelo pouze se třemi náhradníky a v průběhu zápasu to bylo znát.

První třetina byla vyrovnaná. Ačkoliv ji karvinští vyhráli 3:1, museli se vyrovnat s velikými šancemi Wojnara, Proboszcze a Klocka. Ve druhé třetině už byla Karviná lepším týmem a zaslouženě si vytvořili dokonce čtyřgólový náskok 6:2. I v poslední třetině se hrálo především v režii domácích, kteří nakonec s přehledem zvítězili zaslouženě vysoko 9:3.

Ohlasy trenérů

Tomáš Věneček, trenér Třince

„Nechci se vymlouvat a schovávat se za to, že na našem herním projevu či výsledku se podepsala marodka některých hráčů. Karviná byla jasně lepším týmem, hlavně byla fotbalová a řešila všechny své akce kombinačně a z toho pramenily branky v naší síti i další šance. Z naší strany byla dobrá první třetina utkání. Teď nás čeká Ondrášovka Cup, na které se budeme snažit uhrát co nejlepší výsledek. Musíme být trpěliví, věřím, že se to otočí.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Junioři prohráli na Dukle

Mladí třinečtí fotbalisté prohráli na hřišti pražské Dukly 4:1. Slezany poslal do vedení Tomáš Hykel, ale domácí stihli ještě do poločasu otočit skóre a nakonec zvítězili rozdílem třech gólů.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál