U12 | Karviná nás přehrála

(17.10.2016) Třinecká dvanáctka stále čeká na vítězství. O víkendu se hrálo v Karviné, která uhrála zápas ve svůj prospěch s vysokým rozdílem. Po odehraném jedenáctém kole patří našim hráčům sedmé místo, o které se dělí s Opavou. Oba týmy nasbíraly shodně devatenáct bodů.

11.kolo, neděle 16.10.2016
MFK OKD Karviná
9:3
Branky: 8. Aleš Urbánek (1:0), 10. Robin Witosz (2:0), 17. Gabriel Kluz (2:1), 22. Robin Witosz (3:1), 36. Ondřej Pastrňák (4:1), 39. Ondřej Pastrňák (5:1), 44. Artur Dabrowski (6:1), 47. Martin Klocek (6:2), 49. Lukáš Matuška (7:2), 61. Robin Witosz (8:2), 72. Matěj Klocek (8:3), 73. Aleš Urbánek (9:3). Rozhodčí: Marian Svoboda.
MFK OKD Karviná: Filip Mareček - Artur Dabrowski, Šimon Gibiec, Marek Kožusznik, Lukáš Matuška, Nikola Miškovič, Richard Nesvadba, Ondřej Pastrňák, Jan Pecold, Šimon Pietrzyk, Damian Pryszcz, Lukáš Škatula, Mario Tovaly, Aleš Urbánek, Robin Witosz. Trenér: Aleš Hujík.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Cvik - Ondřej Prooszcz, Filip Kisza, Michal Morcinek, Szymon Jeź, Patrik Liberda, Matěj Klocek, Gabriel Kluz, Martin Klocek, Jakub Topiarz, Patrik Pieter, Šimon Galia, Andrej An Khanh Nguyen, Jakub Wojnar. Trenér: Tomáš Věneček.
Počet diváků: 50

Do Karviné odcestovala naše dvanáctka bez zdravotně indisponovaných hráčů Morcinka, Topiarze, Vavřače, Kiszy a Kováře. Mužstvo odjelo pouze se třemi náhradníky a v průběhu zápasu to bylo znát.

První třetina byla vyrovnaná. Ačkoliv ji karvinští vyhráli 3:1, museli se vyrovnat s velikými šancemi Wojnara, Proboszcze a Klocka. Ve druhé třetině už byla Karviná lepším týmem a zaslouženě si vytvořili dokonce čtyřgólový náskok 6:2. I v poslední třetině se hrálo především v režii domácích, kteří nakonec s přehledem zvítězili zaslouženě vysoko 9:3.

Tomáš Věneček, trenér Třince

„Nechci se vymlouvat a schovávat se za to, že na našem herním projevu či výsledku se podepsala marodka některých hráčů. Karviná byla jasně lepším týmem, hlavně byla fotbalová a řešila všechny své akce kombinačně a z toho pramenily branky v naší síti i další šance. Z naší strany byla dobrá první třetina utkání. Teď nás čeká Ondrášovka Cup, na které se budeme snažit uhrát co nejlepší výsledek. Musíme být trpěliví, věřím, že se to otočí.“