Třináctka podlehla vysoko Frýdku-Místku

(15.5.2017) Devítibrankovým rozdílem skončilo sobotní derby mladších žáků ve Frýdku-Místku. Naši chlapci prohráli s aktuálně třetím celkem tabulky a sami zatím hájí osmé místo.

25.kolo, sobota 13.5.2017
MFK Frýdek-Místek
10:1
Branky: 7. a 15. Richard Pešek (1:0, 2:2), 35. a 45. Filip Šponer (3:0, 6:0), 38., 42., 53. a 57. Michal Málek (4:0, 5:0, 7:0, 8:0), 67. Stanislav Poloch (9:0), 78. Mateusz Bartnicki (9:1), 85. Ondřej Maléř (10:1). Rozhodčí: Erik Tvardek.
MFK Frýdek-Místek: Martin Hrubý - Antonín Kowalczyk, Richard Pešek, Stanislav Poloch, Lukáš Barčák, Josef Jiříček, Vojtěch Kaňák, Lukáš Rek, Ondřej Maléř, Tomáš Maloň, Jan Bartek, Michal Málek, František Kowalczyk, Filip Šponer, Petr Němec, Alex Kováč, Michal Štětínský, Tomáš Dvořák. Trenér: Lubomír Macíček.
FK Fotbal Třinec: Vojtěch Jopek, Erik Petrák - Matěj Mieszek, Viktor Buryan, Jakub Benedik, Pavel Klimek - Tomáš Kowalski, Dominik Skalka, Mário Jantošík, Andrej An Khanh Nguyen, Erik Delinčák - Tomáš Voznica, Mateusz Bartnicki. Trenér: Jaroslav Andrejko.
Počet diváků: 50

Jaroslav Andrejko, trenér Třince

„V dnešním mistrovském utkání jsme nestačili na domácí celek. Rozhodla zejména druhá třetina. Pozdě jsme dostupovali k soupeři, který toho dokázal využít a nastřílel nám v této části utkání 6 branek.“