Tři body pro Třinec

(9.5.2017) I druhé mužstvo našich mladších žáků přivítalo ve čtvrtečním zápase doma na Borku soupeře z Karviné. Naše třináctka si však se soupeřem poradila a přehrála Karvinou 6:3. V tabulce najdeme mladé fotbalisty na osmém místě.

24.kolo, čtvrtek 4.5.2017
6:3
MFK OKD Karviná
Branky: 19. Robin Holub (0:1), 21. Mário Jantošík (1:1), 21. Tomáš Bárta (1:2), 60. Erik Delinčák (2:2), 63. Pavel Klimek (3:2), 70. Robin Holub (z penalty, 3:3), 74. Mateusz Bartnicki (4:3), 78. Tomáš Voznica (5:3), 88. Erik Delinčák (6:3). Rozhodčí: Petr Kubiena.
FK Fotbal Třinec: Vojtěch Jopek, Erik Petrák - Kryštof Labaj, Matěj Mieszek, Viktor Buryan, Jakub Benedik, Pavel Klimek, Ondřej Kajfosz - Tomáš Kowalski, Jakub Kajfosz, Mário Jantošík, Andrej An Khanh Nguyen, Erik Delinčák - Tomáš Voznica, Mateusz Bartnicki. Trenér: Jaroslav Andrejko.
MFK OKD Karviná: Jakub Foltýn, Jan Thienel - Ondřej Swaczyna, Richard Přibyla, Daniel Buřík, René Třaskalík, Adam Opiol, Daniel Kresila, Filip Majchrowski, Alan Pochopeň, Ondřej Hruška, Tomáš Bárta, Robin Holub, Petr Nasadil, Martin Kovařík, Pawel Szostek. Trenér: Tomáš Červenka.
Počet diváků: 30

Jaroslav Andrejko, trenér Třince

„V dnešním mistrovském utkání se hrál otevřený fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. O našem vítězství rozhodla poslední třetina, kterou jsme vyhráli 4:1. Všem hráčům děkuji za bojovný a velmi fotbalový výkon.“