Třináctka přestřílela Olomouc

(24.4.2017) I druhé mužstvo mladších žáků si s přehledem poradilo se soupeřem z Hané. Mužstvo HFK Olomouc schytalo deset branek, přičemž do naší sítě propasovalo jen dva góly. Třináctka se tak posunula na desátou příčku v tabulce.

22.kolo, neděle 23.4.2017
10:2
1. HFK Olomouc
Branky: 6. Erik Petrák (1:0), 8. Matěj Vitula (1:1), 26. Erik Petrák (2:1), 33. Tomáš Voznica (3:1), 41. Erik Petrák (4:1), 48. a 49. Andrej An Khanh Nguyen (5:1, 6:1), 58. Vojtěch Jopek (7:1, z penalty), 72. Erik Delinčák (8:1), 79. Pavel Klimek (9:1), 82. Tomáš Voznica (10:1), 86. Matěj Vitula (10:2). Rozhodčí: Libor Bartek.
FK Fotbal Třinec: Vojtěch Jopek, Erik Petrák - Kryštof Labaj, Matěj Mieszek, Viktor Buryan, Jakub Benedik, Pavel Klimek, Ondřej Kajfosz - Tomáš Kowalski, Dominik Skalka, Mário Jantošík, Andrej An Khanh Nguyen, Erik Delinčák - Tomáš Voznica. Trenér: Jaroslav Andrejko.
1. HFK Olomouc: Vojtěch Koutný - Jonáš Nemrava, Karolína Hegrová, Pavel Šebesta, Martin Chládek, Filip Vlček, Tomáš Chromec, Matěj Vitula, Dušan Šárník, Jan Šobáň, Adam Čech, Vojtěch Doležel, Filip Mraček. Trenér: Jiří Lužný.
Počet diváků: 20

Jaroslav Andrejko, trenér Třince

„V dnešním zápase jsme byli lepší než hosté z Holic. Střelecky se prosadili oba brankáři. Erik Petrák, který 60 minut hrál v poli vstřelil 3 branky a Vojta Jopek s přehledem proměnil pokutový kop. Závěr utkání jsme měli pod kontrolou. Všem hráčům děkuji za velmi dobrý výkon.“