U13 | Domácí výhra nad Hlučínem

(19.9.2016) Třináctka se v neděli hnala za vítězstvím. První branka, která padla hned ve 2. minutě do naší sítě, odstartovala odvetu, kterou chtěli naši vyhrát. Po okamžitém obratu v první třetině už naše mladší žáky nic nezastavilo a zdolali Hlučín 3:1.

7.kolo, neděle 18.9.2016
3:1
FC Hlučín
Branky: 2. Jan Šarközy (0:1), 7. Tomáš Voznica (1:1), 27. Martin Kovář (2:1), 65. Viktor Buryan (3:1). Rozhodčí: Tomáš Klimek.
FK Fotbal Třinec: Erik Petrák - Jakub Benedik, Viktor Buryan, Matěj Mieszek, Martin Kovář, Jindřich Kus, Kryštof Labaj, Andrej An Khanh Nguyen, Jakub Kajfosz, Ondřej Kajfosz, Erik Delinčák, Mateusz Bartnicki, Pavel Klimek, Tomáš Kowalski, Šimon Kvasnička, Dominik Skalka, Tomáš Voznica, Jonáš Vrábel, Vojtěch Jopek. Trenér: Jaroslav Andrejko.
FC Hlučín: Martin Večerek, Martin Brož - Denisa Šabacká, Jakub Nohavica, Adam Závadský, Erik Biegon, Petr Kudlík, David Dvořáček, Jan Šarközy, Daniel Frébort, Martin Lindner, Ondřej Sklář, Vojtěch Jančík, Adam Janoš, Vít Breitkopf. Trenér: Vlastimil Ineman.
Počet diváků: 55

Jaroslav Andrejko, trenér Třince

„O našem vítězství dnes rozhodla větší efektivita v koncovce a touha po vítězství.“