U13 | Třinec - Hranice

(21.8.2016) Třinecká třináctka převálcovala na Borku soupeře z Hranic, a to díky devíti brankám vstřeleným do soupeřovy sítě.

3.kolo, neděle 21.8.2016
9:1
Hranice
Branky: 5. Tomáš Voznica (1:0), 15. Ondřej Kajfosz (2:0), 16. Tomáš Cubo (2:1), 39. Erik Petrák (3:1), 46. Erik Delinčák (4:1), 58. Erik Delinčák (5:1), 59. Tomáš Kowalski (6:1), 74. Ondřej Kajfosz (7:1), 84. Martin Kovář (8:1), 85. Viktor Buryan (9:1). Rozhodčí: Michael Vojkovský.
FK Fotbal Třinec: Vojtěch Jopek - Jakub Benedik, Viktor Buryan, Matěj Mieszek, Jindřich Kus, Kryštof Labaj, Andrej Nguyen An Khanh, Jakub Kajfosz, Ondřej Kajfosz, Erik Delinčák, Mateusz Bartnicki, Pavel Klimek, Martin Kovář, Tomáš Kowalski, Šimon Kvasnička, Dominik Skalka, Tomáš Voznica, Erik Petrák. Trenér: Jaroslav Andrejko.
Hranice: Marek Jordán - Patrik Vybíral, Jakub Rada, Martin Kučera, Lukáš Králík, Richard Kubeša, Adam Rozmus, Robin Stryk, Denis Šindlar, David Lukavský, Tomáš Cubo, Tomáš Pobořil, Kateřina Kunovská, Roman Čížek, Milan Le, Filip Vymětalík, Lukáš Kučera, Adrian Handl, Vojtěch Krejčiřík. Trenér: Zdeněk Strýk.
Počet diváků: 20

Jaroslav Andrejko, trenér Třince:

„V prvním poločase byl náš výkon velmi nepřesvědčivý. S přibývajícím časem jsme však hru ovládli a dokázali se i střelecky prosadit.“