U14 | Na závěr roku prohráli

(8.11.2016) V posledním zápase podzimní části prohrála třinecká čtrnáctka na půdě Valašského Meziříčí 2:1, přestože po brance Hamroziho odcházela na poločasovou přestávku s jednobrankovým vedením.

14.kolo, neděle 6.11.2016
FC Valašské Meziříčí
2:1
(0:1)
Branky: 31. Jan Hamrozi (0:1), 38. Michal Cacek (1:1), 65. Michal Cacek (2:1). Rozhodčí: Petr Dlouhý - Renek Stodůlka, Miroslav Smýkal. Žlutá karta: Michal Cacek (Val. Meziříčí).
FC Valašské Meziříčí: Stanislav Večeřa - Jan Nerušil, Viktor Bumbala, Jakub Kořístka, Kevin Kandra, Lukáš Dědič, Michal Cacek, Jan Jašek, Lukáš Křenek (36. Tomáš Nevařil), Kryštof Vlčík, Lukáš Sekyra. Trenér: Zdeněk Maléř.
FK Fotbal Třinec: Jakub Benedik - Jan Hamrozi, David Heczko (46. Daniel Kulig), Vojtěch Kaniok (46. Ondřej Sikora), Martin Nieslanik, Jiří Ondryhal, Petr Rusz (46. Vítek Konderla), Szymon Sabela, Dominik Sikora, Jan Toszek, Filip Trombik. Trenér: Gustav Lanz.