U14 | Vydřené vítězství nad Hranicemi

U14 | Vydřené vítězství nad Hranicemi

(30.10.2016) Ani těžký terén na třineckém Borku nezastavil naši čtrnáctku od výhry nad soupeřem z Hranic. Bodový zisk postavil naše hráče na třetí příčku v tabulce soutěže.

13.kolo, pátek 28.10.2016
FK Fotbal Třinec
1:0
(1:0)
Hranice
Branka: 12. Jan Hamrozi (1:0). Rozhodčí: Aleš Potiorek - Tomáš Mankovecký, Petr Machala.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Damián Benko (53. Ondřej Mrózek), Jan Hamrozi, David Heczko, Martin Nieslanik, Jiří Ondryhal (36. Filip Pollák), Nicolas Osička (36. Petr Rusz), Szymon Sabela, Dominik Sikora (46. Vojtěch Kaniok), Jan Toszek (36. Ondřej Sikora), Filip Trombik. Trenér: Gustav Lanz.
Hranice: Milan Pazdera - Jakub Jelok, Martin Helešic, Tomáš Cubo (59. Jan Cagaš), David Koláček, Patrik Vybíral, Matias Motloch (53. Jakub Hriník), Radek Bubela, Štěpán Obořil, Martin Křupala (16. Lukáš Králík, 69. Martin Jakubíček), Tomáš Čagan. Trenér: Pavel Mikušek.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Ivan Martinčík, asistent trenéra Třince

„Utkání se odehrálo na těžkém a nerovném hřišti. Hráči se nedokázali s tímto terénem vyrovnat a hra byla velmi nejistá. Přesto kluci zápas odehráli na maximum svých sil a dokázali v těžkém utkání zvítězit.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mladší žáci přejeli Šumperk

I druhé mužstvo mladších žáků si hravě poradilo se Šumperkem. Ten porazila naše třináctka poměrem 8:3 a dostala se tak na osmou příčku soutěžní tabulky.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál