U14 | Vydřené vítězství nad Hranicemi

U14 | Vydřené vítězství nad Hranicemi

(30.10.2016) Ani těžký terén na třineckém Borku nezastavil naši čtrnáctku od výhry nad soupeřem z Hranic. Bodový zisk postavil naše hráče na třetí příčku v tabulce soutěže.

13.kolo, pátek 28.10.2016
FK Fotbal Třinec
1:0
(1:0)
Hranice
Branka: 12. Jan Hamrozi (1:0). Rozhodčí: Aleš Potiorek - Tomáš Mankovecký, Petr Machala.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Damián Benko (53. Ondřej Mrózek), Jan Hamrozi, David Heczko, Martin Nieslanik, Jiří Ondryhal (36. Filip Pollák), Nicolas Osička (36. Petr Rusz), Szymon Sabela, Dominik Sikora (46. Vojtěch Kaniok), Jan Toszek (36. Ondřej Sikora), Filip Trombik. Trenér: Gustav Lanz.
Hranice: Milan Pazdera - Jakub Jelok, Martin Helešic, Tomáš Cubo (59. Jan Cagaš), David Koláček, Patrik Vybíral, Matias Motloch (53. Jakub Hriník), Radek Bubela, Štěpán Obořil, Martin Křupala (16. Lukáš Králík, 69. Martin Jakubíček), Tomáš Čagan. Trenér: Pavel Mikušek.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Ivan Martinčík, asistent trenéra Třince

„Utkání se odehrálo na těžkém a nerovném hřišti. Hráči se nedokázali s tímto terénem vyrovnat a hra byla velmi nejistá. Přesto kluci zápas odehráli na maximum svých sil a dokázali v těžkém utkání zvítězit.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Starší dorost bez branek

V prvním domácím utkání na jaře se starším dorostencům nepodařilo střelecky prosadit stejně jako jejich soupeřům ze Znojma, takže body se rozdělily mezi obě mužstva. Třinec po odehraném 16. kole MSDL ztrácí na první Frýdek-Místek tři body.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál