U14 | Na Lesní vládli třinečtí žáci

U14 | Na Lesní vládli třinečtí žáci

(24.10.2016) Umělá tráva v areálu na Lesní patřila v sobotu odpoledne třineckým starším žákům. Čtrnáctka vybojovala výhru 3:1 a posouvá se stále tabulkou vzhůru. Prozatím se naši chlapci usadili na čtvrté příčce a v příštím kole hostí doma poslední Hranice.

12.kolo, sobota 22.10.2016
FK Fotbal Třinec
3:1
(2:0)
SK Uničov
Branky: 3. Nicolas Osička (1:0), 11. Jan Toszek (2:0), 45. Damián Benko (3:0), 69. Daniel Košák (3:1). Rozhodčí: Karel Kniezek - Jiří Wawrzyk, Petr Chloň.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Damián Benko, David Heczko, Matúš Kultan, Martin Nieslanik, Jiří Ondryhal, Nicolas Osička (25. Vítek Konderla), Filip Pollák (35. Vojtěch Kaniok), Szymon Sabela, Dominik Sikora, Jan Toszek. Trenér: Gustav Lanz.
SK Uničov: Tomáš Vlček - Karel Gabriel, Roman Sedlařík, David Milde (55. Daniel Košák), Lukáš Kuděla, Šimon Michalik, Martin Tisoň (5. Lukáš Pazdera), Martin Motlíček, Michal Dobrozemský, Nikola Hrazdilová (45. Martin Korený), Břetislav Navrátil (62. Milan Bílek). Trenér: Václav Konečný.
Počet diváků: 25

Ohlasy trenérů

Ivan Martinčík, asistent trenéra Třince

„Hráči na umělé trávě odehráli jedno z lepších utkání. Byli silní na míči a důrazní v osobních soubojích. Herně se hosté nedokázali našim hráčům přiblížit. Chlapci dobře kombinovali a dokázali si vytvořit i dostatek střeleckých možností.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Souboj zkušených trenérů na jihu Moravy

Vzhledem k reprezentačním přestávkám byla dvě jarní hrací kola vložena do pracovního týdne. První, čtyřiadvacáté, začne už dnešním duelem v Hradci Králové. Náš tým nastoupí zítra od 17 hodin na hřišti Znojma.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál