U14 | Heczko zajistil domácím vítězství

(2.11.2016) Třinecká čtrnáctka v posledním domácím soutěžním utkání roku 2016 zvítězila nad HFK Olomouc nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Jedinou trefu zápasu zaznamenal dvanáct minut před koncem David Heczko.

10.kolo, středa 2.11.2016
1:0
(0:0)
1. HFK Olomouc
Branka: 58. David Heczko (1:0). Rozhodčí: Petr Machala - Pavel Podracký, Tomáš Mankovecký.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Damián Benko (47. Matúš Kultan), Jan Hamrozi (64. Vítek Konderla), David Heczko, Vojtěch Kaniok (47. Nicolas Osička), Martin Nieslanik, Jiří Ondryhal, Filip Pollák (47. Petr Rusz), Szymon Sabela (47. Filip Trombik), Dominik Sikora, Jan Toszek. Trenér: Gustav Lanz.
1. HFK Olomouc: Tadeáš Stopen - Adam Dobrozemský, Jan Linek (40. Jakub Stojan), Jakub Nakládal, Michal Černík, Lukáš Máčala (47. David Koudelka), Tomáš Keňa, Vlastimil Prokeš, Tomáš Stašák, Matěj Stoppen (55. Ondřej Kocián), Dominik Hrdlička. Trenér: Petr Holánek.
Počet diváků: 30

Ivan Martinčík (asistent trenéra Třince)

„Dnešní utkání bylo velice vyrovnané s minimem šancí na obou stranách. Soupeř byl houževnatý, běhavý a důrazný v osobních soubojích. Domácím nedal nic zadarmo, avšak kluci zápas zvládli a utkání vyhráli krásnou brankou z přímého kopu v podání Davida Heczka.“