U15 | Třinec doma zvítězil nad Uničovem

(24.10.2016) Stejně jako třinecká čtrnáctka i o rok starší hráči dokázali na domácí půdě, tentokráte však s umělým povrchem, nad Uničovem 2:1. Třinečtí obrátili nepříznivý vývoj, když prohrávali 1:0. Setrvávají na čtvrtém místě v tabulce soutěže.

12.kolo, sobota 22.10.2016
2:1
(1:1)
SK Uničov
Branky: 19. Vojtěch Vychodil (0:1), 32. Michael Safak (1:1), 61. Pavel Rusz (2:1). Rozhodčí: Jiří Wawrzyk - Karel Kniezek, Tomáš Hadrava. Žluté karty: Lukáš Bořuta (Uničov).
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Matteo Burgo, Daniel Ryszavy, Jan Szarzec, Maroš Štafen (36. Damian Žabka), Pavel Rusz, David Szuscik, Samuel Ligocki (61. Tomáš Lamacz), Lukáš Bora, Adam Lasota, Michael Safak (64. Vojtěch Szmek). Trenér: Jan Laslop.
SK Uničov: Vít Krejsa - Patrik Vojáček (36. David Milde), Karel Gabriel, Lukáš Bořuta, Radek Hustý, Jan Garai, Josef Hrabáček, Vojtěch Vychodil, Šimon Michalik (36. Břetislav Navrátil), David Binder, Daniel Dokoupil. Trenér: Luděk Opravil.
Počet diváků: 20

Petr Chloň, asistent trenéra Třince

„Do utkání jsme vstoupili aktivně, vytvářeli jsme si šance, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Naopak soupeř šel do vedení hned ze své první šance. Naši hráči však dále bojovali, soupeře přehrávali a do poločasu se nám podařilo vyrovnat brankou Safaka. Druhý poločas měl stejný průběh, vítěznou branku nakonec vstřelil Rusz po krásné akci Lasoty. V závěru utkání jsme mohli vítězství ještě navýšit, Szuscik však neproměnil penaltu.“