U15 | Čtyři góly od Přerova

(25.9.2016) Stejně jako u třinecké čtrnáctky i zápas patnáctky s Přerovem skončil třígólovým rozdílem v náš neprospěch. Starší žáci tak pokorně odevzdali tři body, když se skóre zápasu zastavilo na výsledku 1:4.

8.kolo, sobota 24.9.2016
1:4
(0:1)
1. FC Přerov
Branky: 8. Jakub Braun (0:1), 50. Matyáš Tichavský (0:2), 54. Petr Mirvald (0:3), 65. Lukáš Bora (1:3), 67. Tadeáš Koryčan (1:4). Rozhodčí: Josef Fajkus - Ondřej Jurček, Daniel Vidlička. Žluté karty: David Kuča (Přerov).
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Matteo Burgo, Damian Žabka, Jan Szarzec, Vojtěch Szmek (28. Tomáš Lamacz, 45. Lukáš Bora), Maroš Štafen, Pavel Rusz, David Szuscik, Samuel Ligocki, Adam Lasota, Michael Safak. Trenér: Jan Laslop.
1. FC Přerov: Jakub Stavěl - David Kuča, Tomáš Vojtěchovský, Jakub Nezval (58. Milan Kyas), Petr Mirvald, Tadeáš Koryčan, Matyáš Tichavský, Petr Pospíšil (65. Šimon Komínek), Jakub Braun, Lukáš Bundil (65. Martin Jadlovský), Adam Bereza. Trenér: Roman Smékal.
Počet diváků: 25

Petr Chloň, asistent trenéra Třince

„S vedoucím mužstvem soutěže Přerovem jsme v prvním poločase hráli vyrovnané utkání. Soupeř využil jedinou šanci a naši hráči bohužel gólovku neproměnili. Ve druhém poločase se průběh hry nezměnil, navíc hráči Přerova nekompromisně trestali všechny naše chyby a zaslouženě zvítězili. Pozitivem pro nás je návrat Lukáše Bory po zranění, dokázal oživit naši hru a vstřelil jediný třinecký gól.“