U15 | Uničov srovnal pět minut před koncem

(5.9.2016) Třinecká patnáctka si vedení 1:0 z první minuty utkání neudržela a pět minut před koncem Uničov srovnal. Starší žáci tak vezou z Uničova alespoň jeden bod.

5.kolo, sobota 3.9.2016
SK Uničov
1:1
(0:1)
Branky: 1. David Szuscik (penalta, 0:1), 65. Štěpán Sedláček (penalta, 1:1) Rozhodčí: Michal Heger - Michal Křepský, Mojmír Vrba.
SK Uničov: Vít Krejsa - Jan Garai, Lukáš Bořuta, Lukáš Kuděla, Štěpán Urbášek, Patrik Vojáček, Štěpán Sedláček, Vojtěch Vychodil, Michal Hwozdecki, David Binder, Daniel Dokoupil. Trenér: Luděk Opravil.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig (36. Kamil Svider) - Daniel Ryszavy (36. Tomáš Lamacz), Jan Szarzec, Vojtěch Szmek, Maroš Štafen (36. Matteo Burgo), Pavel Rusz, David Szuscik, Samuel Ligocki, Lukáš Bora, Adam Lasota, Michael Safak. Trenér: Jan Laslop.
Počet diváků: 17

Petr Chloň, asistent trenéra Třince

„Měli jsme výborný vstup do zápasu, kdy jsme už v první minutě vstřelili úvodní gól. Poté jsme měli několik příležitostí, ale vždy zvolili naši hráči špatné řešení a další branku jsme bohužel nevstřelili. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí hráči, byli lepší na míči i v kombinaci a nakonec zaslouženě pět minut před koncem utkání vyrovnali.“