U15 | Olomouc - Třinec

(21.8.2016) Po skvělém úvodu si starší žáci trenéra Laslopa nenechali vítězství sebrat a z Olomouce odjeli s vítězství 4:2.

3.kolo, neděle 21.8.2016
1. HFK Olomouc
2:4
(0:3)
Branky: 16. Maroš Štafen (0:1), 24. Samuel Ligocki (0:2), 25. Adam Lasota (0:3), 45. Nguyen viet Khoi (1:3), 62. Maroš Štafen (1:4), 63. Matěj Zapletal (2:4). Rozhodčí: Petr Dorušák - Svatopluk Vláčil, Radim Piňos. Žluté karty: Kryštof Smital, Matyáš Fritscher (oba Olomouc.
1. HFK Olomouc: Marek Kročil - Marek Ponížil (52. Tomáš Janků), Václav Brtník, Daniel Živný, Nguyen viet Khoi, Kryštof Smital (66. Jan Hampl), Jan Hlaváč, Jakub Malý, Matyáš Fritscher, Matěj Zapletal, Adam Kropáček. Trenér: Pavel Kubíček.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek (64. Kamil Svider) - Damian Žabka, Jakub Magej, Vojtěch Szmek, Maroš Štafen, Pavel Rusz, David Szuscik, Samuel Ligocki, Lukáš Bora, Adam Lasota, Michael Safak. Trenér: Jan Laslop.
Počet diváků: 20

Petr Chloň, asistent trenéra Třince

„O našem vítězství jsme rozhodli už v průběhu prvního poločasu, kdy jsme byli opět maximálně produktivní v zakončení a vedli už 3:0. Ve druhém poločase soupeř sice snížil, ale zápas jsme s přehledem dovedli do vítězného konce. Hráči zároveň zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení, s jakým zápas odehráli, i když se hrálo na těžkém terénu za neustálého deště. Zápas jsme odehráli bez střídání, neboť na lavičce náhradníků jsme měli pouze dva hráče z mužstva U14.“