U16 | Proti Baníku se neprosadili

(28.11.2016) Třinečtí dorostenci v posledním zápasu sezóny nestačili na ostravský Baník, který bude přezimovat na prvním místě tabulky. Naši hráči si odnesli nadílku v podobě pěti branek a zimu stráví s patnácti body na patnácté příčce.

17.kolo, sobota 26.11.2016
FC Baník Ostrava
5:0
(1:0)
Branky: 27. Jaroslav Streit (1:0), 54. Radim Dostál (2:0), 61. Jan Fulnek (penalta, 3:0), 65. Patrik Žídek (4:0), 68. Roman Zálešák. Rozhodčí: Martin Šafrán - Jan Šamárek, Filip Šabacký. Žluté karty: Jaroslav Streit - Robert Walaski.
FC Baník Ostrava: Patrik Jílovec - Patrik Rýc (41. Pavel Juroška), Dominik Hasala, Samuel Kulig, Roman Zálešák, Lukáš Bagar (41. Radim Dostál), Josef Šafář (41. Jan Fulnek), Lukáš Krajčo, Lukáš Fryč (56. Patrik Žídek), Jaroslav Streit (61. Martin Šec), Jan Martiník. Trenér: René Vojtěšek.
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Robert Walaski, Josef Bujok, Miroslav Hamrozi, Dominik Horňák, Filip Dohnal (41. David Kajánek), Ondřej Kisza, Jakub Walek (41. Adam Michalek), Ondřej Jalovičor, Dominik Špulica (61. Tomáš Laba), Adam Puczok (49. Marián Bystřický). Trenér: Vladimír Procák.
Počet diváků: 30

Vladimír Procák, trenér Třince

„První poločas jsme hráli takticky velice dobře, Baník jsme nepouštěli do gólových příležitostí. Udělali jsme jedinou standardní situaci a Baník ji stoprocentně využil ke vstřelení prvního gólu. Do druhého poločasu jsme museli udělat nějaké změny v sestavě kvůli zranění některých hráčů. Ve hře bylo znát, že Baník byl kombinačně lepším týmem a svou větší aktivitou dosáhl pětibrankového vítězství. Po taktické stránce se kluci zlepšují a chtěl bych jim poděkovat za zodpovědný přístup a nasazení ve hře.“