U16 | Šestnáctka byla blízko výhry

(7.11.2016) Pět minut dělilo naší šestnáctku od vítězství nad Olomoucí. Proti HFK od 29. minuty vedla 2:1, jenže hosté díky gólu ze 76. minuty vyvezla z Třince bod.

14.kolo, sobota 5.11.2016
2:2
(2:1)
1. HFK Olomouc
Branky: 6. Dominik Špulica (1:0), 24. Filip Koníček (1:1), 39. Josef Bujok (penalta, 2:1), 76. Viktor Bartoník (2:2). Rozhodčí: Zbyněk Tomšík - Tomáš Mankovecký, Petr Hrňa. Žluté karty: Matěj Hnilica, Marek Pavelka (oba Olomouc).
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel - Robert Walaski, Josef Bujok, Jan Pilch (57. Adam Puczok), Miroslav Hamrozi, Ondřej Kisza, Ondřej Jalovičor, Jakub Walek (74. Marián Bystřický), Dominik Špulica (45. David Kajánek), Adam Michalek (37. Mariusz Chmiel), Dominik Horňák (74. Marián Bystřický). Trenér: Vladimír Procák.
1. HFK Olomouc: Tomáš Zbořil - Vojtěch Novotný (64. Jakub Chudý), Lukáš Dokoupil, Michal Pavlica, Marek Pavelka, Robert Opletal (64. Vlastimil Drábek), Filip Koníček (79. Jan Schneider), Matěj Hnilica, Jaroslav Tylich, Viktor Bartoník, Tomáš Svrčina. Trenér: Vlastimil Palička.