U16 | Další body ze Znojma

(10.10.2016) Třinecká šestnáctka se může radovat ze zisku tří bodů, které si tentokráte dovezla ze Znojma. Bodový příděl posunul mladší dorostence na šestnáctou příčku tabulky.

10.kolo, neděle 9.10.2016
1. SC Znojmo FK
0:5
(0:2)
Branky: 22. Mariusz Chmiel (0:1), 26. Ondřej Jalovičor (0:2), 46. Adam Michalek (0:3), 49. Robert Walaski (0:4), 64. Ondřej Jalovičor (0:5). Rozhodčí: Vladan Vodák - Ivo Nováček, Jaroslav Bartoň. Žlutá karta: Temuulen Tumurbaatar (Znojmo).
1. SC Znojmo FK: Matěj Nejedlý - Radim Tříletý, Roman Vespalec (45. Markus Bauer), Michal Neumann, Pavel Havliš, Temuulen Tumurbaatar, Matěj Beno, Jakub Ošťádal, Matěj Kohout (57. Dominik Peřinka), Jiří Vašina, Stanislav Kohoutek (16. Antonín Buchta). Trenér: Jiří Kotlán.
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel (65. Marcel Wojkowski) - Robert Walaski, Josef Bujok (57. Tomáš Laba), Miroslav Hamrozi, Ondřej Kisza, Jakub Walek (62. Marián Bystřický), Ondřej Jalovičor (67. Nikolas Pliešovský), Mariusz Chmiel (50. Jan Pilch), Dominik Špulica, Adam Michalek (54. Adam Puczok), Dominik Horňák. Trenér: Vladimír Procák.
Počet diváků: 40

Vladimír Procák, trenér Třince

„Kluci do utkání vstoupili zodpovědně a koncentrovaně s cílem jako první vstřelit branku. Pěkná technická střela Chmiela byla krásně umístěná do levého horního rohu, vzápětí po centru Bujoka do pokutového území a následně tečovaném míči Jalovičorem se nám podařilo vstřelit i druhý gól. Ve druhém poločase nastoupili kluci ještě více aktivněji a po minutě hry jsme vstřelili třetí branku. Kluci se poté snažili hrát více kombinačně a vytěžili ze zápasu cenné vítězství.“