U16 | Jalovičor pojistil bod pro Třinec

(29.8.2016) Náš mladší dorost vycestoval v neděli do Kroměříže. Pro šestnáctku se utkání nevyvíjelo nejlépe, jelikož od čtvrté minuty prohrávala 0:1. Sólo Jalovičora však přineslo svěřencům Vladimíra Procáka důležitý bod za remízu 1:1.

4.kolo, neděle 28.8.2016
SK HS Kroměříž
1:1
(1:0)
Branky: 4. Jiří Sigmund (1:0), 56. Ondřej Jalovičor (1:1). Rozhodčí: Roman Dunda - Pavel Pospíšil, Radek Novák. Žluté karty: Erik Oračko, Dominik Zavadil - Tomáš Laba, Robert Walaski.
SK HS Kroměříž: Jakub Benedikt - Šimon Vyhlíd, Radim Lysák (21. Zdeněk Zaoral), Daniel Sedláček, Dominik Zavadil (65. Jakub Ševeček), Pavel Otáhal, Jiří Sigmund (71. Petr Pecina), Tomáš Vojáček, Petr Švajda (41. David Mikulášek), Ondřej Košárek (62. Roman Šupčík), Erik Oračko. Trenér: Jaroslav Baďura.
FK Fotbal Třinec: Matouš Kubala - Robert Walaski, Josef Bujok, Tomáš Laba, Jan Pilch (69. Mateusz Klimek), Miroslav Hamrozi, Jakub Walek (75. Lukáš Sedláček), Ondřej Jalovičor (80. Marián Bystřický), Mariusz Chmiel (51. Filip Dohnal), Dominik Špulica (65. Adam Puczok), Ondřej Kisza. Trenér: Vladimír Procák.
Počet diváků: 30

Vladimír Procák, trenér Třince

„Utkání se odehrálo v náročném horkém počasí. Domácí dali v úvodu utkání gól po naší hrubé chybě v obranné činnosti. Nám se podařilo vyrovnat ve druhém poločase. Útočník Jalovičor to vzal na sebe a svůj průnik korunoval gólem. Utkání bylo většinou v naší režii, musíme zlepšit kombinační hru a činnosti jeden na jednoho.“