U16 | Karviná - Třinec

(15.8.2016) V druhém zápasu sezóny podlehla třinecká šestnáctka Karviné 1:4. Trenér však hráče pochválil za nasazení, bojovnost a hru.

2.kolo, sobota 13.8.2016
MFK OKD Karviná
4:1
(3:1)
Branky: 40. Robert Lalik (1:0), 48. Ondřej Jalovičor (1:1), 50. Robert Lalik (z penalty, 2:1), 55. Robert Lalik (3:1), 66. Daniel Podbiol (4:1). Rozhodčí: Michael Vojkovský - Jakub Vojkovský, Aleš Potiorek. Žluté karty: Patrik Buzek, Peter Štromp (Karviná) - Robert Walaski (Třinec).
MFK OKD Karviná: Tomáš Herdzina - Peter Štromp, Jakub Lukáš, Aleš Věčorek (25. Zdeněk Zach), Wojciech Weideman, Robert Lalik (70. Lukáš Szturz), Patrik Buzek, René Zielina, Daniel Podbiol, Wojciech Pisarek, Matyáš Osvěčík (71. Matěj Jurčák). Trenér: René Bielan.
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Robert Walaski, Josef Bujok, Adam Puczok, Mariusz Chmiel (67. Mateusz Klimek), Miroslav Hamrozi, Filip Dohnal (48. Lukáš Sedláček), Ondřej Kisza, Jakub Walek (67. Filip Burgo), Ondřej Jalovičor, Jan Pilch. Trenér: Vladimír Procák.
Počet diváků: 40

Vladimír Procák, trenér Třince

„Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale štěstí se k nám otočilo zády. Branku se bohužel nepodařilo vstřelit. Druhý poločas byl více v režii domácích a těm to štěstí lépe sedlo na kopačky. Kluky musím pochválit za kvalitní herní nasazení, bojovnost a hru. Zápas odmakali a zlepšují se zápas od zápasu."