U17 | Třinec vyšel ze souboje vítězně

(29.9.2016) Souboj o devátou příčku v tabulce dopadl lépe pro třineckou sedmnáctku, a to měli naši mladíci ještě jeden zápas k dobru oproti Prostějovu. Naši od začátku utkání na hřišti dominovali, ačkoliv v začátku druhého poločasu pustili soupeře do hry, nakonec zabrali a vítězství v zápase si pohlídali.

19.kolo, středa 28.9.2016
1. SK Prostějov
2:5
(0:3)
Branky: 11. Roman Wilk (0:1), 26. Roman Wilk (0:2), 27. Samuel Jurovec (0:3), 57. Jiří Jašíček (1:3), 60. Jiří Jašíček (2:3), 61. Filip Szotkowski (2:4), 79. Filip Szotkowski (2:5). Rozhodčí: Zdeněk Silný - Martin Halenka, Jan Petrásek. Žluté karty: Patrik Parák (Prostějov).
1. SK Prostějov: Vojtěch Marek - Michal Štverák (54. Petr Kovář), Tomáš Musil, Adam Zatloukal, Michal Škrabal, Jakub Ondroušek (27. Matěj Grulich), Marek Hausknecht, Radek Vyroubal, Patrik Parák, Jiří Jašíček, Martin Makowski. Trenér: Milan Nekuda.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Marek Godfryd (41. Filip Tatar), Lukáš Kapitulčin (41. Kryštof Kluz, 60. Lukáš Cienciala), Roman Wilk, Daniel Jež, Petr Niemczyk, Samuel Jurovec (54. Adil Safak), Marek Hudcovský, Jan Latocha (53. Jakub Szuscik), Petr Novotný, Filip Szotkowski. Trenér: Jindřich Dohnal.
Počet diváků: 30

Jindřich Dohnal, trenér Třince

„Odehráli jsme velmi dobrý první poločas, dostali jsme soupeře pod tlak a z mnoha šancí jsme tři dokázali proměnit. V úvodu druhého poločasu jsme neproměnili další příležitosti a navíc jsme začali prohrávat osobní souboje. Soupeř se dostával do přečíslení a dokázal snížit na rozdíl jediného gólu. Naštěstí jsme vzápětí vstřelili čtvrtou branku a utkání rozhodli.“