U17 | Sedmnáctka byla krátká na Slovácko

(13.11.2016) Tým Jindřicha Dohnala v první půli inkasoval dva góly od Slovácka a to se mu stalo osudným. Třinečtí mladíci sice druhý poločas odehráli bez branek, přesto prohráli 0:2.

15.kolo, sobota 12.11.2016
1.FC Slovácko
2:0
(2:0)
Branky: 19. Jakub Janík (1:0), 30. Michal Beran (2:0). Rozhodčí: Tomáš Bernatík - Ondřej Vlk, Michal Kubíček. Žluté karty: Miroslav Tomaštík, Lukáš Kočiš - Filip Szotkowski.
1.FC Slovácko: Matěj Kovář - Dominik Jahoda, Radim Jurák, Lukáš Kočiš, Michal Beran, Jan Dvořáček (72. Petr Dovrtěl), Jakub Janík, Marek Polášek, Martin Šánek, Miroslav Tomaštík (51. Martin Řehola), Vojtěch Hajnoš. Trenér: Miroslav Hlahůlek.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Daniel Jež (60. Tomáš Martynek), Lukáš Kapitulčin, Roman Wilk, Filip Lukosz, Petr Niemczyk, Filip Tatar (72. Lukáš Míra), Marek Hudcovský (52. Marek Godfryd), Jan Latocha (41. Adil Safak), Petr Novotný (41. Ondřej Jalovičor), Filip Szotkowski. Trenér: Jindřich Dohnal.