U17 | Utkání v Olomouci nevyšlo

(24.10.2016) Ani naší sedmnáctce se nepodařilo na půdě Sigmy Olomouc dotáhnout utkání do vítězného konce. Poté, co inkasovali naši hráči první branku z penalty, ještě srovnali, ale dalším třem brankám ze strany Olomouce už se nepodařilo zabránit. Další utkání čeká sedmnáctku již ve středu doma proti sousednímu týmu z tabulky - Zlínu.

12.kolo, neděle 23.10.2016
SK Sigma Olomouc
4:1
(1:0)
Branky: 11. Tomáš Zlatohlávek (penalta, 1:0), 53. Petr Novotný (1:1), 69. Tomáš Zlatohlávek (2:1), 77. Daniel Grygar (3:1), 80. Martin Vybíral (4:1). Rozhodčí: Pavel Pospíšil - Evžen Hampl, Michal Straka. Žluté karty: Štěpán Langer, Michal Galus (oba Olomouc).
SK Sigma Olomouc: Jiří Hruška - David Zima, Jan David (41. Vít Aujenský), Filip Ždánský (64. Jan Beňa), Jiří Kratochvíl, Tomáš Zlatohlávek, Štěpán Langer (53. Vojtěch Cikryt), Daniel Grygar, Daniel Grečmal, Michal Galus (64. Martin Vybíral), Denis Přikryl (56. Lukáš Raab). Trenér: Michal Kalvach.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Daniel Jež (71. Filip Tatar), Lukáš Kapitulčin, Roman Wilk, Filip Lukosz, Petr Niemczyk, Marek Godfryd (66. Samuel Jurovec), Lukáš Cienciala, Tomáš Martynek (41. Petr Novotný), Jakub Szuscik (41. Ondřej Jalovičor), Filip Szotkowski. Jindřich Dohnal.
Počet diváků: 60

Jindřich Dohnal, trenér Třince

„V prvním poločase jsme měli přehnaný respekt ze soupeře, byli jsme málo důrazní a po zisku míče málo aktivní. Branku soupeře jsme ohrozili jen jednou. Ve druhé půli jsme zagresivnili hru, z protiútoků jsme se častěji dostávali do koncovky a z jednoho se nám podařilo vyrovnat. Soupeř rozhodl utkání ze standardní situace v době, kdy se utkání lámalo. Škoda dvou laciných branek v posledních třech minutách zápasu.“