U17 | Role favorita nepotvrzena

(17.10.2016) Třinečtí mladší dorostenci na domácí půdě podlehli v derby soupeři z Vítkovic 2:4. Přesto po dvanácti odehraných zápasech drží desátou příčku v tabulce se ziskem šestnácti bodů.

11.kolo, sobota 15.10.2016
2:4
(2:1)
MFK Vítkovice
Branky: 15. Jan Latocha (1:0), 32. Petr Bloksch (1:1), 38. Jakub Szuscik (2:1), 50. Jaroslav Tilscher (2:2), 65. Petr Bloksch (2:3), 78. Matyáš Benko (2:4). Rozhodčí: Michal Novák - Petr Kubiena, Pavol Jantoš. Žlutá karta: Rostislav Březný (Vítkovice).
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Marek Godfryd, Lukáš Kapitulčin, Roman Wilk, Daniel Jež, Petr Niemczyk, Samuel Jurovec (41. Adil Safak), Lukáš Cienciala, Jan Latocha (52. Petr Novotný), Jakub Szuscik (57. Tomáš Martynek), Filip Szotkowski (57. Dominik Bičaník, 72. Marek Hudcovský). Trenér: Jindřich Dohnal.
MFK Vítkovice: Filip Halamíček - Viktor Ulman (68. Lukáš Tížek), Rostislav Březný, Jan Tomek, Vojtěch Malysz, David Bereznanin (17. Denis Gregus, 57. Patrik Firášek), Ondřej Moučka, Petr Vrzal (22. Matyáš Benko), Petr Bloksch, Jaroslav Tilscher, Ondřej Kunz (54. Dominik Bača). Trenér: Milan Duhan.
Počet diváků: 35

Jindřich Dohnal, trenér Třince

„V prvním poločase jsme byli hostům vyrovnaným soupeřem. I přestože měly Vítkovice v prvním poločase šance, skončil příznivým výsledkem pro nás. Ve druhém poločase nás však soupeř přehrál a měl větší chuť vyhrát.“